מוצרי שיער מובילים לחורף 2019.

שוורצקופף פרופשיונל שוורצקופף פרופשיונל מבינה כי שיער מתולתל וגלי הוא יותר ממגמת אופנה, הוא דרך חיים ומשיקה את סדרת הטיפוח ההוליסטית החדשה המיועדת לשיער מתולתל וגלי- Mad About Curls & Waves.

מראה התלתלים חוזרים כעת לקדמת הבמה ומעטרים את ראשיהם של משפיעניות אופנה מובילות וכוכבות סגנון הרחוב ואת המראה המתולתל והגלי אמצו מגזיני האופנה הנחשבים ביותר בעולם הבלוגים והרשתות החברתיות.

כל תלתל וגל מאפיינים ייחודיים משלו אשר באים לידי ביטוי בצורה, במבנה, בצפיפות, בעובי ובאורך. לגבי שיער מתולתל, צריך לקחת בחשבון לא רק גורמים אלו, אלא גם את העובדה שטקסטורת השיער נוטה להיות הדוקה יותר בקרבת השורשים ורפויה יותר לכל אורכו טיפול הנכון, הניתן על ידי מומחה לתלתלים, יכול לשנות את חייה של כל אישה עם שיער מתולתל או גלי.

ההבטחה: סדרת התלתלים והגלים Mad About Curls & Waves מסייעת למעצבי שיער וללקוחות כאחד לבחור שגרת טיפוח ללא מאמץ בסלון לעיצוב השיער ובבית, שתאפשר להן להתאהב ולאמץ את טקסטורת השיער הטבעית שלהן. מוצרי הסדרה מותאמים לטקסטורת ולמבנה השיער, מגלים ועד לתלתלים, מתלתלים הדוקים עד לרפויים, כך שקיים כעת שילוב מוצרים ייעודי המתאים לכל צורכי השיער.

מוצרי סדרת התלתלים :Mad About Curls

 Mad About Curls High Foam Cleanser שמפו קצף עדין ללא סולפט לשיער מתולתל.

שמפו קצף לשיער מתולתל עם פורמולה ללא סולפט לניקוי עדין של כל סוגי שיער מתולתל. הפורמולה עם תרכובת אקווארין מספקת לחות ומעצבת את התלתלים בעיצוב שנשאר לאורך זמן.

מחיר: 160 ₪ .

 Mad About Curls Butter Treatment מסכת חמאה להזנה עמוקה לשיער מתולתל רגיל עד עבה. מסכת חמאה  מזינה, מטפחת ואשר אינה מכבידה על השיער, המיועדת לשיער מתולתל רגיל עד עבה, המכילה תרכבות אקווארין המחדשת את השיער.

מחיר: 150 ₪.

 Mad About Curls Twister Definition Cream קרם מגדיר תלתלים לשיער מתולתל רגיל עד עבה. קרם השולט על תלתלים פרועים על ידי הפחתת הפריזיות ותוך כדי יוצר תלתלים מעוצבים. הקרם עשיר בשמן חוחובה עם תרכובת אקווארין המספקת לחות ומעצבת את התלתלים בעיצוב שנשאר לאורך זמן.

מחיר: 94 ₪ .

Mad About Curls Quencher Oil Milk חלב שמן מרווה לעיצוב מחדש לשיער מתולתל יום לאחר החפיפה. מיועד ליום שלאחר חפיפת השיער ולבנייה מחדש של צורת התלתלים. מכיל חלב מרווה עם שמנים מטפחים, לעיצוב התלתל מחדש, תרכובת אקווארין המספקת לחות ומעצבת את התלתלים בעיצוב שנשאר לאורך זמן.

אופן השימוש: יש לרסס בצורה שווה על שיער לח לעיצוב ראשוני או על שיער יבש לעיצוב חוזר וריענון התלתלים. “למעוך” את התלתלים ולעצב כרצוי.

 

מחיר: 99 ₪.

סדרת הגלים Mad About Waves.  

Mad About Waves Sulfate Free Cleanser שמפו ללא סולפט לשיער גלי, שמפו לניקוי עדין ללא סולפט לכל סוגי שיער גלי. המכיל תרכובת אקווארין מספקת לחות ומקבעת את הגלים לאורך זמן.

מחיר: 160 ₪ .

Mad About Waves Windswept Conditioner קונדישנר לשיער גלי קונדישנר לשיער גלי עבור כל סוגי שיער גלי, המספק לחות ומעצב את הגלים בעיצוב שנשאר לאורך זמן. מכיל תרכובת אקווארין המרככת את השיער.

מחיר: 160 ₪ .

Mad About Waves Windy Texture Balm קרם מגדיר גלים לשיער גלי רגיל עד עבה. מיועד לשיער גלי רגיל עד עבה המגדיר ויוצר גלים מבלי להכביד על השיער. מכיל תרכובת אקווארין מספקת לחות ומעצבת את הגלים בעיצוב שנשאר לאורך זמן.

מחיר: 94 ₪ .

Mad About Waves Refresher Dry Shampoo שמפו יבש מרענן שיער גלי יום לאחר החפיפה, מונע את שיטוח השיער וסופג את עודפי השומן.

מחיר: 70 ₪ .

מותג טיפוח השיער L’OREAL PARIS מרחיב את סדרת ספריי הכיסוי המיידי של שורשי השיער MAGIC RETOUCH ומשיק את: מג’יק ריטאצ’ בגוון חום מהגוני המצטרף ל-5 גוונים נוספים: חום, חום בהיר, בלונד, בלונד בז’ ושחור לדיוק מקסימאלי והתאמה מושלמת לגווני השיער השונים.

יתרונות: כיסוי מיידי של שורשי השיער תוך 3 שניות בלבד כיסוי מיידי של שורשים לבנים. נשאר עד החפיפה הבאה ואינו מכיל מי חמצן. ספריי MAGIC RETOUCH בגוון החדש ונותן מענה לשיער אדמדם.

מחיר: 44.90 ₪. 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך