כל מה שרציתם לדעת על תערוכת “בית חדש” שתתקיים בחול המועד סוכות.

עשרות מעצבים ישתתפו בתערוכת הריהוט “בית חדש”  (לשעבר – “תערוכת ריהוטים”) שתתקיים בחול המועד סוכות בין התאריכים 24.9-1.10 במרכז הירידים בתל-אביב, בה יוצגו פריטים משלימים לבית, גאדג’טים ופריטי דגש לעיצוב מושלם התערוכה פתוחה לקהל הרחב ללא תשלום.

 תקופת החגים היא העונה האידיאלית למהפך המושלם בבית, וכולנו היינו רוצים לעשות זאת במהירות, להימנע מבלגן מיותר, שיפוצים ארוכי טווח ובזבוזי זמן וכסף. ממש כמו הבגדים ותחומי העניין שלנו, גם הבית מבקש להתרענן ולהתחדש בתדירות גבוהה, כדי להציג חזות נקייה, מושכת ונעימה לנו ולאורחינו.את השדרוג המיוחל ואת המראה הרענן אפשר להשיג לא רק אם מחליפים את פריטי הריהוט השונים בבית, אלא גם בעזרת אביזרים משלימים ופריטי דגש.

תערוכת “בית חדש” (לשעבר תערוכת ריהוטים) מתהדרת לא רק במיתוג חדש ובשם חדש, אלא גם בארסנל מציגים מגוון ביותר שאחד מהם היא רשת הריהוט האיטלקי Ultima, היבואנית הבלעדית של מותג הריהוט האיטלקי המוביל Colombini, הטיסה מודל של דירה לדוגמא של מותג הריהוט Colombini הכוללת: מטבח, סלון, חלל אירוח, חדר שינה וחדר ילדים הישר מהתערוכה האחרונה במילאנו בה הוצגו מבחר רהיטים, פתרונות אחסון ושאר אביזרי דגש שיהפכו כל דירה לבית אמיתי.

Colombini מתמחה בעיצוב וייצור קולקציות ריהוט בסגנון עיצובי מודרני ועכשווי, על רקע “זריקות” צבע וצורניות גיאומטרית מינימליסטית וטרנדית. הדירה לדוגמה מהווה, אם כן, במה ראויה לקולקציה המרהיבה, באופן שיאפשר לכל אחד לחזות בפרופורציות המדויקות בחלל, ולדמיין לנגד עיניו את ביתו שלו. באופן כזה יוכל כל אחד לתכנן את בית חלומותיו בתמהיל נכון של פריטי ריהוט, גוונים וצורות, תוך פרשנות אינדיבידואלית והתאמה אישית.

בין המציגים נוכל להתרשם מגופי התאורה המעוצבים מבטון של דרור כספי, מהגאדג’טים השימושיים עם הקריצה של סטודיו OTOTO, שחר פלג וארטאורי דיזיין – המוכרים גם בארצות שמעבר לים – מנורות מעוצבות בצורת שלטי רחוב של המעצב חוני ביגל, מיצירות האמנות המופלאות של רונה פרלמן, מיקה בר, דקובריק, קרן דניס, וינטג’ ביי נדוניה, אירגולר טרנד ועוד.

כמו כן זו הפעם הראשונה בה יתאפשר למבקרים בתערוכת בית חדש להעזר ב”ספידיזיין” – שירות ייעוץ אישי של מעצבי פנים וסטייליסטים בחינם לקהל המבקרים.

בתחילת השנה נרשם ארגון מעצבי הפנים בישראלIIDO  כעמותה ללא מטרות רווח. הארגון קם כדי לעשות סדר בשוק עיצוב הפנים בישראל, על מנת ליצור בידול והבנה של מקצוע עיצוב הפנים וכדי להעלות את המודעות בציבור שעיצוב פנים הוא מקצוע ומומחיות. בארגון, שמנוהל בהתנדבות על ידי שבע מעצבות פנים: שחר הכט, המכהנת כיו”ר הארגון, עינת צור קויבק, אורן לסרי, מיקה אלטר, רחלי יצחק, ענת סינואני ושרון ברקוביץ, חברים 300 מעצבים ומעצבות פנים עצמאיים.

הארגון שם לעצמו למטרה לשמור על סטנדרטים גבוהים של עבודה מקצועית ונטולת פשרות, להרים את קרנו של מעצב הפנים ולשמור על מעמדו, לכונן רגולציה בענף, לשמש קהילה תומכת לכלל המעצבים, להעניק גב מקצועי ומשפטי, כמו גם הטבות צרכניות ומקצועיות לחבריו ועוד.

המפגשים ללא עלות, בהרשמה מראש באתר תערוכת “בית חדש”: www.rihootim.co.il

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך