השקת סדרת CHRISTINA CLINICAL, במלון ריץ קרלטון.

בארוע ההשקה של סדרת מוצרי Christina Clinical כתוצאה משיתוף הפעולה המסחרי בין קרן סלע, מנהלת חטיבת האסתטיקה בחברת “סלע מדיקל”  ומרים זהבי נשיאת חברת הקוסמטיקה CHRISTINA, שנערך במלון ריץ קרלטון היוקרתי אשר כלל ארוחת ערב ומינגלינג ושלאחריהם הוצגו חידושים הרפואיים בסדרת Christina Clinical – כריסטינה קלינקל.

סדרת מוצרי Christina Clinical, תופץ בלעדית על ידי חברת ‘סלע מדיקל’ אשר הוקמה בשנת 2001 על ידי בני הזוג צביקה וקרן סלע.  עיקר פעילותה  של החברה המייבאת ומשווקת מכשור וציוד במגוון תחומי הרפואה מהמובילים בעולם היא בארץ  ובאירופה, בין לקוחותיה נמנים:  כל בתי החולים בארץ, משרד הביטחון, צה”ל, משרד הבריאות, קליניקות  ומרפאות  פרטיות ועוד.

סדרת Christina Clinical.

סדרת מוצרי Christina Clinical, נוצרה בשיתוף פעולה מלא עם מומחים מתחום הרפואה האסתטית ומבוססת על טכנולוגיות מתקדמות ורכיבים חדשניים, המעניקים פתרונות למגוון תסמינים של בעיות העור וטיפול מורחב, המותאמים אישית לתמיכה בהליך רפואי ובתוצאותיו, ותוך כדי שומרים על עור בריא וצעיר לאורך זמן.

בסדרת Christina Clinical, ניתן למצוא את המוצרים הבאים: 

Prolift: לשימור תוצאות טיפולי הזרקות בוטולינום טוקסין ולהחלקת קמטי הבעה.

ProSculpt: לשימור תוצאות טיפולי הזרקות חומצה היאלורונית, להחלקת קמטים ולמילוי נפח.

ProBright:  תמיכה בפרוצדורות רפואיות להבהרה ולהענקת גוון עור אחיד.

ProClear: לתמיכה בפרוצדורות רפואיות במקרים של עור שמן ובעייתי.

ProCare: לשגרת טיפול יומיומית של עור הפנים, מתאים לכל סוגי העור.

הטיפול בסדרת Christina Clinical, מתאים לפרוצדורה הרפואית ולמכלול הצרכים של העור, החל מהכנה מוקדמת, שיקום, תמיכה ועד שימור התוצאות.

חברת כריסטינה המשווקת חברת Christina ליותר מ- 55 מדינות בעולם, מפתחת שיטות טיפול ייחודיות לטיפוח העור עבור קוסמטיקאיות ולקוחותיהן ברחבי העולם. כל קו מוצרים מהווה פתרון הוליסטי רב-שלבי המיועד לטיפול בתסמינים חיצוניים ופנימיים של בעיות עור שונות, ואף מטפל בגורמים הביולוגיים והסביבתיים היוצרים אותן. שילוב אופטימלי בין מוצרי מכון לאלה הנועדו לשימוש ביתי , יוצרים טיפול אפקטיבי המחדש את העור ומעניק לו מראה בריא, צעירו ורענן המותיר תוצאות לטווח הקצר והארוך כאחד.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך