אולם האירועים “ARCA” משיק תפריט ובר משקאות עשיר לעונת ארועי קייץ 2017.

עונת החתונות והארועים שבפתח מהווים סיבה טובה לאולם האירועים “ARCA” לחדש ולהשיק תפריט חדש, לקיץ לשנת 2017 בתוספת בר מיקסולוגיה חדש  ועדכני, בראשותו של המיקסולוג  “בן שרידן”  המומחה לקוקטליים,  אשר הגיע מלונדון, בנוסף בתפריט החדש מנות עשירות עם השפעות קולינריות מהארץ ומהעולם, תפריטים טבעונים, צמחוניים, ללא גלוטן וכמובן תפריט מגוון לחובבי הבשר.

מיקומו של אולם האירועים ארקה בנמל תל אביב  על הקו הראשון לים, מאפשר לאורחים ולבעלי האירוע להינות מהנוף המדהים של חוף הים, כמו כן במתחם קיימים שני מוקדים: אזור הדק ואזור המרפסות, הדק משמש כפינת לאונג’ רחבת-ידיים, ובה פינות קפה נעימות וקוקטיילים אקזוטיים. המוזיקה הנעימה שמתנגנת ברקע, משתלבת בהרמוניה עם רחש הגלים הנעים. במרפסות האורחים יוכלו ליהנות מבר אלכוהול עשיר, ומאווירה צעירה ותוססת, על רקע שקיעה שצובעת את השמיים בצבעי קוקטייל מרהיבים. המוזיקה מעניקה למקום את האווירה הקסומה, שאופיינית לקצב החיים התל-אביבי, ומכינה את האורחים לקראת השלב שבו ירקדו עד לשעות הקטנות של הלילה. כמו כן  אולם הארועים ארקה מצויד ב”מתחם חכם” וניתן להתאים את החלל בהתאם לסוג האירוע וכמות  האורחים, וזאת בזכות האלמנטים המודולריים והניידים, שמאפשרים לשנות את אופי החלל בהתאם לצורכיהם הייחודיים.

 

 

דרור כהן “מנכ”ל ה ARCA ציין כי :” כיום התפריט באירועים מורכב מקולינריה איכותית ומגוונת, ובהתאמה אישית לכל לקוח ולאורחיו” עוד הוסיף כהן: “בר ״המיקסולוגיה ״ הייחודי בארקה משלב קוקטיילים חדשים ומעניינים הנעשים לעיני הקהל בשילוב פירות ירקות ומוצרים טריים בליווי סירופים ייחודים, השילוב של הקוקטיילים לצד אוכל מותאם ואיכותי ,מוביל לאירוע ייחוד ומושלם .כיום ההתייחסות לבר היא בדיוק כמו לאוכל המוקפד המוגש באירועים . מיקסולגים ותיקים לצד שפים ידועים”.

כתובת: יורדי הסירה 1 תל אביב-חנייה פרטית  בשפע.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך