לרגל השקת הספריי המהפכני החדש לכיסוי שורשי השיער, בכירות “לוריאל פריז” צובעות את השיער ב 3 שניות.

קירות הגלריה המפוארת “אנגלנו ונינה” שביפו תל אביב, קושטו  אתמול יום ראשון ה-5.2.201, בתמונות ענק עם דמותה של השחקנית הבינלאומית אווה לונגוריה המככבת והמובילה את הקמפיין החדש של “לוריאל פריז” כשהיא אוחזת בספריי מהפכני חדש לכיסוי שורשי השיער, מוצר חדש מבית “לוריאל פריז”.

אווה לונגוריה 

אירוע  ההשקה הנוצץ כלל קוקטייל אופנתי, ארוחת בוקר שיקית ומייצג של חמשת הגוונים השונים, המיועדים לבעלות שיער שיבה, אשר יכלו להתנסות ולהתאים להן את הגוון המתאים.

דורית וידבסקי מנהלת התקשורת של לוריאל פריז הדגימה על עצמה כיצד צובעים את שורשי השיער תוך 3 שניות בלבד.  לדבריה: “לכל אישה יש את ה-  “MUST HAVE”  שלה בתיקה אצלי זה הספריי לכיסוי השורשים תוך 3 שניות והוא חלק מהערכה היום יומית ומאז שאני משתמשת בו זמן הביקור אצל מעצב השיער שלי הוארך בעוד 10 ימים” עוד הוסיפה וידבסקי: ” אנחנו משיקים היום בשורה לכל אישה שצובעת את שיערה”.

סיון קמין דורית וידבסקי וטלי ברוך

סיון קמין מנהלת קטגוריית מוצרי השיער בלוריאל פריז וטלי ברוך מנהלת השיווק של לוריאל פריז לא הסתפקו בהדגמה שוידבסקי ערכה על עצמה, והשתיים שהחליטו להשתעשע והחלו גם הן להדגים  לאורחות את המוצר על דורית וידבסקי.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך