חוה זינגבוים וקבוצת “אסתי לאודר” בשיתוף פעולה יוצא דופן

כוהנת  הקוסמטיקה הרפואית בישראל חוה זינגבוים, קבוצת החברות “אסתי לאודר” בשיתוף פעולה ראשוני מסוגו בהקמת האקדמיה הבינלאומית לאיפור בה ישולבו לימודי מקצועות האיפור עם לימוד הבנת צרכי העור במטרה להכשיר דור חדש של מאפרים ויועצי יופי מקצועיים עם הבנה וראייה בינלאומית של כל סגנונות וטכניקות האיפור בשילוב לימודים בהבנת וצרכי העור.

ע”פ החזון של האקדמיה הבינלאומית החדשה, הבוגרים ילמדו גם את השיטות והסודות של מותגי האיפור העולמיים, אך גם את “הכימיה של העור”, ויהפכו לסמכות מקצועית עליונה בכל הקשור באיפור שיתבצע  רק לאחר אבחון העור ומתוך ראייה של בריאות וטיפוח העור. פרופיל המאפר ויועצת היופי יהיה קרוב לפרופיל של אמן, המבין ומחבר Skin עם Make-up”.

400

אורן רוח מנכ”ל קבוצת “אסתי לאודר”

לתוך מערך הלימודים ייושמו הדרכות ממדריכי האיפור של כל מותגי קבוצת החברות, שיתרמו לסילבוס הנלמד את פילוסופיות המותגים יחד עם הדרכת טכניקות האיפור המיוחדות של כל מותג, כך בסופו של מסלול הלימודים ייצא כל תלמיד עם ידע מקצועי  ואישור בינלאומי בשימוש מותגי האיפור של אסתי לאודרׁ (מאק, בובי בראון, וכו’) התמקצעות זו השל מאפרים תשדרג את המקצוע כולו ותעלה את רמת המוטיבציה של קהלים חדשים להיכנס לתחום האיפור.

389

 חוה זינגבוים כוהנת הקוסמטיקה הרפואית בישראל

לדברי אורן רווח, מנכ”ל קבוצת החברות אסתי לאודר ,שתוף הפעולה עם חוה זינגבוים יכלול בעתיד גם את כל יועצות היופי העובדות כבר בחברה. הכוונה היא שגם הן תלמדנה את סודות העור לצד שיעורי איפור וכך יועמדו יועצות בנקודות המכירה, בעלות ידע נרחב שיוכל להעניק את השרות הטוב ביותר ללקוחות. “כחברה, המובילה את תחום הקוסמטיקה בעולם ובארץ וכמי שמחויבת להעניק ללקוחותיה את השרות הטוב ביותר, החלטנו להכשיר עובדים ולהפוך אותם לאמנים גם בתחום האיפור וגם בתחום טיפוח העור. עובדים אלו יוכשרו לעבודה  גם בנקודות המכירה בפארמים וגם בחנויות האיפור המקצועיות שלנו כמו מאק ובובי בראון  ויהוו את חוד החנית של הענף. הם יוכשרו לקריירה של מאפר, שיוכל להשתלב גם בעבודה תחת אחד המותגים הבינלאומיים בקבוצת החברות, בשילוב ידע מתחום לימודי תורת העור. סטנדרט הלימודים הגבוה יקנה למאפר יכולת הבנה ואבחון נכונים במקצוע שירכוש”.

388

לדברי חוה זינגבוים, האקדמיה תקים מערך לימודים ייחודי, בו ילמדו איפור מקצועי בפיקוח התמ”ת/משרד הכלכלה, בשיתוף עם המותגים הבינלאומיים של קבוצת החברות אסתי לאודר: אסתי לאודר, קליניק, מאק, בובי בראון וסמאשבוקס. תוכנית הלימודים תכלול, כאמור, גם לימודי תורת העור בצורה מעמיקה לצד הכימיה של מוצרי האיפור ותעניק ידע רב המשלים את יכולת האבחון של המאפרים.

בנוסף, כחלק מסילבוס הקורס יועמקו נושאים רבים, ביניהם: טיפוח וסטיילינג אישי, נראות המאפר, היגיינה, פתיחת העסק, ניהולו ושיווקו, טקטיקות בהתנגדויות מכירה, הכנת התלמידים להשתלבות בעולם המקצוע, עם התמחויות: כלות, הפקות אופנה, טלוויזיה ועוד.
הקורס הראשון באקדמיה הבינלאומית לאיפור יפתח ב-01-08-16 הרישום נפתח ב-21-06-16.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך