חתונה טרופית בבאר של סבא

עונת החתונות בעצומה ומקום הארועים הבאר של סבא משדר העונה תחושת חופשה משחררת של אי טרופי המאפשר לאורחים אירוע באווירה של חופשה בצבעי ים, שמש, דקלים וחול המשתלבים עם אלמנטים ומאפיינים טרופיים אותנטים כמו צבעים דרמטיים וקומפוזיציות מעניינות לצד עיצובים בולטים.

321

עיצובו וסידורו של המקום נעשה באמצעות שימוש באלמנטים וכלים גאומטריים המדמים מראה של פירות טרופיים, שימוש בצמחיה ירוקה טבעית כמו בחופים הטרופיים, שימוש במרכזי שולחן השאובים מעולם הקוקטיילים והפיכת עמדות פרחים וצילום סטנדרטיות כחלק משלים לכל האווירה. השולחנות עוצבו בפירות טרופיים, לצד עיצוב קלאסי ומוכר בגרסאות צבע ססגוניות ברוח הז’אנר בגוונים בולטים של כחול, צהוב, טורקיז וירוק הנותנים תחושה של השראת חופשות טרופיות מסביב לעולם.

323

5 משפחת מותגים המתמחים ביצירת אירועי קונספט מדוייקים, מוסיפים ערך מוסף ללוקיישן המיוחד ורחב הידיים של הבאר של סבא,  עי” מתן דגש  לפרטים הקטנים ותשומת לב לכל האלמנטים הדרושים לספק את קונספט האוירה הטרופית ואת הפתרונות ליום הארוע.

MINT: מותג עיצוב אירועים המתמחה באירועי קונספט ואירועים בהם מושם דגש גדול על דיוק ופרטים קטנים. צוות המעצבים של מינט הינו הצוות הבלעדי המעצב את האירועים בבאר של סבא. המיתוגיה: מותג עיצוב גרפי המתמחה במיתוג מדויק, מקיף ובוטיקי של אירועים מכל הסוגים. הפי דייז Happy Days: מותג הפקת אירועים המתמחה בשירותי הפקה אישית בבאר של סבא ומחוצה לה.

322

 Jacobs K: מותג קייטרינג חדש מבית “טעם וצבע” שנולד על מנת לספק את הצרכים של הקהל הייחודי המתארח בבאר של סבא. ZOYA BAR: מותג מוביל בתחום הברים לאירועים, הפועל בשיתוף פעולה עם מגוון ברים ומסעדות מובילות בתל אביב. מתמחה בייצור קוקטיילים. ב-ZOYA BAR  הרימI את הכפפה והכניסו את תחום הבריאות, עם עמדות מיוחדות המושתתות על סחיטה של ירקות ופירות טריים במסחטות מיץ והוספה של מרכיב אלכוהולי (למי שמעוניין) המתאים למשקה.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך