“הלורנס”- ארועים בסגנון רומנטי לבנטיני

האוירה השולטת במתחם הארועים ” הלורנס” (גלריה לורנס לשעבר) שאובה מהרומנטיקה הלבנטינית והאותנטית של העיר יפו ומשתלבת היטב עם מיקומו של המתחם בסמטה ציורית, בין גלריות מובילות וחנויות עיצוב, בצמוד לשוק הפשפשים, קרוב  לים ובמרחק קצר מגן הפסגה ועם סגנון הבניה העותמני הקשתות המעוטרות, התקרות הגבוהות והגג רחב, שממנו נשקף נוף מרהיב.

154

 הלבנט הינה מונח גאוגרפי ותרבותי המתייחס לחלקו המזרחי של אגן הים התיכון  ובפרט לחלק המערבי של אזור הסהר הפורה כמו סוריה, לבנון, ישראל, עבר הירדן וכן חלקים ממסופוטמיה ואילו שמו של הלורנס, נקבע כהומאז’ לתומאס אדוארד לורנס הידוע בכינויו לורנס איש ערב, אשר היה ידוע כהרפקתן סוער והמערבי הראשון שהתאהב בנפלאות המזרח ובין לבין מסעותיו הרבים במזרח התיכון כולל בישראל, נשבה בקסם התרבות הערבית, בשמחה הפשוטה, באצילות, בנועזות ובסיפורי הנפלאות.

155

בלורנס ניתן לערוך  אירוע פרטי, או אירוע עסקי, תיהנו מבר עדכני הממוקם מול קיר צמחייה רענן, מבית קפה יפואי אסלי שלנו, מפינות חמארה לישיבה נינוחה, מרחבת ריקודים עם סאונד מטורף ועוד.  הלורנס מתאים לכל אירוע החל מ-100 אורחים ועד 400 אורחים  את ההתכנסות, קבלת הפנים, או הקוקטייל של האירוע, ניתן לערוך בקומת הגג, בצל העץ עם נוף  גגות יפו העתיקה, כשמסורת ותרבות בת אלפי שנים נשקפת מכל עבר.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך