תערוכת “משחקי הכס” מגיעה לישראל

לא יכולה לחכות לתערוכת “משחקי הכס” ש-YES מתעתדת להביא לישראל בחול המועד בפסח 5-9/4 שתיסחוף את מעריצי הסדרה לתוך העולם המרתק של ממלכת ווסטרוז עם מיצגים אינטראקטיביים מרהיבים בתל אביב, הכניסה ללא עלות. התערוכה תכלול מיצגים מהסדרה כולל כס הברזל, “טיפוס על החומה” חווית מציאות מדומה 4D של Oculus Rift, תלבושות, תפאורה ואביזרים מקוריים וכן חוויות אינטראקטיביות. 

“משחקי הכס” הינה סדרה אפית שעלילותיה על בגידה ואצילות, משפחה וכבוד, שאפתנות ואהבה, מוות והישרדות שבתה את דמיונם של מעריצים מרחבי העולם, והפכה לסדרה הפופולרית ביותר בטלוויזיה. הסדרה משודרת בערוץ yesOh, הבית של HBO  בישראל, שיציין השנה 3 שנים להיווסדו. 

תערוכת משחקי הכס היא תערוכה אינטראקטיבית מבית HBO המאפשרת לצופי הסדרה הנלהבים להיסחף לעולם הבדיוני והמרתק של ממלכת ווסטרוז. התערוכה תבקר בלונדון, שטוקהולם, תל אביב, מדריד, ברלין אמסטרדם , ופריז . התערוכה תכלול אוסף של כ-70 פריטים מקוריים מסצנות מפתח וכן פריטים נבחרים מהעונה החדשה שתעלה לשידור בארה”ב ובמקביל בערוץ yesOh באפריל 2015. המייצגים יאפשרו למעריצים להשתלב בעולם העשיר והמורכב של ממלכת ווסטרוז , ולמצוא את עצמם בחלק מהסצנות הכי מדוברות ומלהיבות של “משחקי הכס“. שלל תחנות חווייתיות ייצרו תוכן ייחודי שהמבקרים בתערוכה אף יוכלו לשתף עם חבריהם דרך הרשתות החברתיות.

 

 

בין המיצגים יהיו: כס הברזל: מבקרים יוכלו להצטלם על כס הברזל הנחשק – בגודלו הטבעי.

“טיפוס על החומה”: חווית מציאות מדומה 4D של Oculus Rift –  המיצג המלהיב יאפשר  למבקרים לטפס על החומה האייקונית בגובה מדומה של למעלה מ-200 מטרים על ידי כניסה למודל פיזי של המעלית מ”הטירה השחורה” (Castle Black) ושימוש בקסדת המציאות המדומה של Oculus Rift וסאונד בשלושה ממדים. מרגע זה ימצאו את עצמם המבקרים בגרסה מדומה של המעלית הנראית, נשמעת, ומרגישה מציאותית במיוחד, ומקנה חוויה סוחפת וחסרת תקדים.

תלבושות, אביזרים, שריון, וכלי נשק: האוסף פרי ידם של אמנים, חרשים ובעלי מלאכה שיצירותיהם מקנות לסדרה אותנטיות, כולל מיצג תלבושות מרהיב של שריונות, שמלות, גלימות ותכשיטים, אביזרים אייקוניים שנבנו על הסט וביניהם דגם בגודל אמיתי של הלך לבן (White Walkers)  דגמים של דרקונים, כלי נשק כגון חרבות, כידונים, שוטים, פגיונות, דגלי בתי המלוכה ועוד.

בנוסף, התערוכה תארח, לראשונה בישראל, גם חנות HBO שתכלול מבחר פריטי אספנות רשמיים ומזכרות של “משחקי הכס” . הכניסה לקהל ללא עלות ובהרשמה מראש, מספר המקומות מוגבל, מידע נוסף באתר- https://www.yes.co.il/Pages/got.aspx

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך