יקב רימון מציג: סדר פסח קריאטיבי, עם חשיבה “מחוץ לקופסה”

שולחן ליל הסדר נראה במרבית הבתים כשכפול גנטי מדויק וגנרי: מרק עם קניידלעך, גפילטע פיש, צלי נימוח, חרוסת, מצה ותירוש ענבים. הרבה מסורת יהודית, אך מעט מאוד מעוף ויצירתיות קולינארית. עבור משפחות שרוצות לחדש ולרגש, מציע אבי נחמיאס, מנכ”ל “יקב רימון”, לערוך שולחן חג קריאטיבי: דג בעשבי תיבול רעננים, קציצות חריפות, וגם: יין פטישים-OUT, יין רימונים-IN.

יקב רימון פיתח זן רימוני ענק מיוחדים, המתאימים לייצור יין, ורשומים כפטנט עולמי. יינות היקב קוצרים שבחים ופרסים בכל העולם, ומהווים פריצת דרך למביני עניין. לאחרונה השיק היקב זוג יינות חדשים: Richly &Lightly, המשתלבים בצורה מושלמת עם שולחן החג, ומבטיחים שהחמות תקרן מאושר, אליהו הנביא לא ירצה ללכת, הילדים יתעקשו לטעום, וארבע כוסיות ממש לא יספיקו.

 

Richly Pomegranate – שיכר רימונים מתוק שיכר רימונים זה עשוי על טהרת פרי הרימון שמקורו בבוסתני הפרי של פלטו כרם בן זמרה אשר בגליל העליון. הרימונים נקטפו כאשר הגיעו לרמת הבשלה מקסימאלית. תסיסתו של מיץ הרימונים הופסקה מוקדם על מנת לשמור על מתיקותו הטבעית של הפרי. השיכר התיישן מספר חודשים בחביות עץ אלון אמריקאי תחת קרני השמש הגלילית. השיכר מתאפיין במתיקות עדינה, צבע ורדרד, ארומה פירותית וטעמי עץ קלוי. מומלץ לשתות מצונן קלות בטמפרטורה של 6-10 מעלות. 750 מל’. אלכוהול: 17%

Lightly Dessert Wine – שיכר קינוח מרימונים שיכר קינוח זה עשוי על טהרת פרי הרימון שמקורו בבוסתני הפרי של פלטו כרם בן זמרה שבגליל העליון. השיכר מיוצר מזן רימונים חדש בטכנולוגיה מסורתית והרימונים נקטפו כאשר הגיעו לרמת הבשלה מקסימלית. תסיסתו של המיץ הופסקה מוקדם על מנת לשמור על מתיקותו הטבעית של הפרי. שיכר זה מאופיין בצבע סגלגל עדין, ארומה פירותית וסיומת מרעננת. מומלץ להגיש כאפריטיף או לצד מנות קלות, פירות וקינוח. מומלץ לשתות מצונן קלות בטמפרטורה של 6-10 מעלות. 750 מל’. אלכוהול: 15.5%. היינות כשרים למהדרין בהשגחת הרב יוסף אלמשעלי, ממועצה איזורית מרום הגליל. מחיר: 69 ₪ לבקבוק. בחנויות המובחרות, במרכז המבקרים בא.ת. דלתון ובאתר היקב:

www.rimonwinery.com

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך