קבוצת “קסטרו-הודיס” מתחדשת עם שורת מינויים בכירים.

קבוצת “קסטרו-הודיס” צומחת ומתחדשת עם שורת מינויים בכירים גבי רוטר, מנכ”ל קבוצת קסטרו אמר: “אנו גאים להמשיך לפעול להובלת האופנה בישראל, תוך התחדשות בדור העתיד, עם תוספת כח משמעותית לחיזוק המותגים והתפתחותם עם ההון האנושי הטוב ביותר”.

 מנכ”ל קבוצת קסטרו גבי רוטר.

מור פסו, סמנכ”לית שיווק החדשה של קסטרו.

 אורי גורן, סמנכ”ל הדיגיטל החדש של קסטרו.

המינויים הבכירים שהוכרזו: מור פסו, סמנכ”לית שיווק חדשה של קסטרו, אורי גורן, סמנכ”ל דיגיטל חדש של קסטרו, נגה פלוטניק מתמנה למנכ”לית רשת איב רושה YVES ROCER, עדי אוראל מנהלת אורבניקה וקיקו מילנו, עליזה זילברמן מנהלת קרולינה למקה ישראל, יהונתן לי – מנהל טופ טן, אסנת ליאון סמנכ”לית קולקציה “אורבניקה”, הדסה וולפרט , מנהלת “איב רושה”. בנוסף הסטודיו לעיצוב עובר גם התחדשות ורענון ומצטרפים אליו מצטרפים 5 מעצבים חדשים.

נגה פלוטניק המנכ”לית החדשה של רשת איב רושה YVES ROCER. 

רון רוטר סמנכ”ל הכספים של קסטרו.

עוד הוסיף גבי רוטר: ” לאחר המיזוג של קסטרו–הודיס, בה הפכנו לקבוצת האופנה המובילה בישראל אנו ממשיכים בצמיחה של הקבוצה ומתחדשים בדור העתיד, עם שורת מינויים בכירים חדשים של אנשי מפתח צעירים ובכירים בתחומם. ובשנת 2019 אנו עומדים לקראת השקות גדולות בתחום הדיגיטל לחלק ממותגי הקבוצה, כניסה של מותגים חדשים לישראל ופריצת קרולינה למקה לשוק האמריקני והישראלי בשיתוף עם קים קרדישאין.כמו כן, נמשיך להרחיב ולפתח את רשת החנויות של כל המותגים תוך הקמת חנויות חדשות, הרחבה של חלק מהחנויות, שיפוץ ועדכון חנויות בקונספט עיצוב חדשני”.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך