קולקציית חורף 2019 של מעצבת האופנה “רעומה”, בהשראת פרחי הבר של ארץ ישראל.

בקולקציית חורף 2019, נזכרת מעצבת האופנה “רעומה” בנוף ילדותה מגבעת עדה וחוזרת למרבדי פרחי הבר היפייפים של הנרקיסים, הכלניות והרקפות שהינם המוטיבים המרכזיים המעטרים את בדי קולקציית חורף 2019, הכוללת מבחר עשיר של פריטי אופנה בגזרות נוחות וטרנדיות ואשר מיישרות קו עם עולם האופנה העכשוי.

הקולקציה בנויה מחולצות, עליוניות, חצאיות, אפודות ומגוון ג’קטים מבדי כותנה, קטיפה, ויסקוזה ולייקרה, רעומה מקפידה מאז ומתמיד להשתמש רק בבדים עשירים, רקמות, הדפסים וטקסטורות ייחודיות הנעשות על ידי רעומה . הנוחות בקולקציה היא ערך עליון בעיצובים ובהתאם למטרת העל של רעומה – להמשיך ולספק לקהל הלקוחות הנשי שלה פריטי אופנה המיישרים קו עם עולם האופנה העשיר מעבר לים אך עם שימת דגש לגוף האשה. “בחרתי לעצב פריטים הניתנים לשילוב אחד עם השני, בסדרות קטנות וייחודיות, ליצור מערכת לבוש מגוונת וייחודית” סיפרה רעומה.

קולקציית פרחי ארץ ישראל:

ביקור ב”דרום אדום” בחורף האחרון, במרבדי הפריחה עם משפחתה, גרמו לרעומה להתרגשות אדירה מיופיו של הטבע ובפרץ יצירתיות יצרה את בדי הכלניות האדומות. ציורי הכלניות הודפסו בדפוס דיגיטלי על בדי שיפון שקופים ובדי ויסקוזה טבעית המלטפים את הגוף, ומהם נוצרה קולקציה מיוחדת של חולצות מכופתרות וחצאיות בסדרת קפסולה קטנה.

הדפסי הנרקיסים והרקפות המעטרים חלק מבדי הקולקציה צוירו בהשראת זכרונות מרבדי פרחי בר ונרקיסים והרקפות מימי ילדותה של רעומה ביער גבעת עדה, עיצוב הבד הייחודי בו נרקיסים ישראליים משתקפים במי הביצה וביניהם מתעופפות ציפורי דרור. מהרקפות הוורודות, עיצבה רעומה בד ייחודי במראהו של ראשי הפרחים וממנו עיצבה חולצות מכופתרות אופנתיות. בנוסף, עיצבה בדי רשת עליהם רקפות בר מהן יצרה שמלות, עליוניות וג’קטים, אשר ניתנים לשילוב בווריאציות שונות.

 בין הפריטים בקולקציית החורף  2019 של “רעומה”, ניתן למצוא מבחר בגדי ערב לאירועים בגזרות המחמיאות לקווי המתאר הנשיים המעניקים מצד אחד מראה זוהר, נשי ורך ומאידך, מראה אלגנטי וסקסי כמו קולקציית מכנסיים וחצאיות עם גזרות מחטבות עם מותן גבוה, לחלקם חגורת גומי מאחור שמאפשרות נוחות בישיבה במשרד ובטיסה ולטיול בחו”ל,  קולקציית ג’קטים ומעילים משולבים בסוגי בדים שונים בהדפסים וטקסטורות מעניינות, נעימים וייחודיים ומתאימים לחורף הישראלי בגזרות שמחמיאות לגוף הנשי,  חולצות בשילובי בדים מיוחדים בגזרות מחמיאות, קולקציית בייסיק הכוללים פרטי בסיס מחטבים ומחמיאים הפריטים בגווני שחור וכחול המעשירים כל מלתחה.

תוך רצון להעביר את המסר כי הנשים של ימינו, הנדרשות לשלב בין קריירה למשפחה, בין תזונה, ספורט וחיי חברה ואשר רוצות להרגיש טוב עם עצמן ולהיות יפות מבפנים ומבחוץ בחרה רעומה כפרזנטורית את פאולה רוזנברג, המייצגת לדעתה את האשה הישראלית העכשוית.

רעומה זק”ש, 59, אם לארבע בנות וסבתא לארבעה נכדים, הקימה את המותג רעומה לפני כ-30 שנים. לאורך השנים פיתחה רעומה סגנון ייחודי המאופיין בשימוש בבדים נוחים ומחמיאים ועיצוב גזרות נכונות המותאמות לגוף האישה. ההתמחות במידות בינוניות 40-50 הפכה את רעומה לרשת מובילה בתחום האופנה מיוחדת לנשים.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך