המעצבת שחר אבנט- מדירת חדר בפלורנטין ועד לביונסה!

המעצבת שחר אבנט עושה זאת שוב וחושפת את השמלה השנייה שאותה עיצבה  לאור בקשתה של ביונסה, לטור ההופעות שלה המתקיים בימים אלה . השמלה מצטרפת לשמלה נוספת שעיצבה המעצבת לזמרת ואשר מלווה אותה בשלושה החודשים האחרונים על במות העולם ולעוד שמלה אדומה המעטרת את ספר התמונות של האלבום של הזמרת.

שיתוף הפעולה התחיל כאשר שחר עיצבה לזמרת במיוחד שמלת טול אדומה עבור צילומי האלבום המשותף עם ג’יי זי, מה שגרם לביונסה ולצוות להתאהב במעצבת הישראלית והמשיך לשיתוף פעולה בטור ההופעות הנוכחי, שם הזמרת חושפת שמלה נוספת בעיצובה, את שמלת הטול המפורסמת.

במהלך הטור שם במשך כשלושה חודשים לובשת ביונסה את השמלה של המעצבת התקשרה הסטייליסטית של הדיווה במהלך הטור לבקשתה ודרשה משחר לעצב שמלה נוספת באופן מידי לטור ההופעות הנוכחי. והיום זה קרה שוב,  ביונסה עלתה לבמה שוב בעיצוב נוסף של המעצבת הצעירה.

ביונסה לובשת שחר אבנט.

שחר אבנט 30, בוגרת שנקר בהצטיינות, עושה את הבלתי יאומן בשנה האחרונה. שחר, שהחלה מדירת חדר קטנה בפלורנטין הגיעה עד לטור ההופעות הענק של הזמרת ביונסה,  כמו כן עיצובייה מתונססים בכל את מגזיני האופנה בעולם: כמו “ווג” האיטלקי שסימן אותה כאחת מהמעצבות המבטיחות, מגזין W האמריקאי.

מעצבת האופנה שחר אבנט.

הדיווה הבינלאומית ביונסה חולקת את החיבה לשחר עם נטע ברזילי, הדיווה המקומית, שזכתה לחיבוק מכל העולם עם הקימונו הצבעוני המפורסם המעטר את תמונת הביצוע לשיר הזוכה “טוי” שגם אותו שחר אבנט עיצבה.

שחר אבנט לא מפחדת ממשחקי אורכים בבדים וצבעוניות בלתי מתפשרת, אשר מביאה לידי ביטוי את תחושותיה ועולמה הפנימי. כל הרקמות בעבודת יד וכל ההדפסים הם כמו ציור  One of  a kind על כל פריט.הסטודיו של שחר בדומה ליצירות האומנות שלה נראה כמו מוזיאון הנצחה לעיצובים הייחודיים ועוצרי הנשימה שלה.

המעצבת שחר אבנט, חוזרת הערב לישראל לאחר שהציגה בשבוע האופנה בפריז את הקולקציה האחרונה שלה לקניינים, עיתונאים זרים ולאושיות אופנה מקומיות שפקדו את שבוע האופנה בפריז.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך