קולקציית סתיו 2018, תושק בסניף הראשון של רשת האופנה, RESERVED.

קולקציית סתיו 2018, בהשראת שנות ה- 70 האלגנטיות וסגנון הרטרו תהייה הקולקציה הראשונה אשר תושק בסניף הראשון של רשת האופנה הבינלאומית RESERVED שיפתח במחצית חודש אוגוסט, בקניון איילון רמת גן, בה תושק קולקציית נשים המתחדשת מידי שבוע הכוללת קולקציות קפסולה ייחודיות בהשראת מעצבים ומשפיענים מרחבי העולם.

קולקציית סתיו 2018 של רשת האופנה RESERVED, תכלול את ארבעת הקולקציות העיקריות של המותג:Fashion Line, Modern Line, Young Fashion Label ו-ReDesign. בנוסף, ישיק המותג מידי שבוע קולקציות קפסולה ייחודיות שעוצבו בהשראת משפיענים מובילים ברחבי העולם. בנוסף ברשת האופנה RESERVED, קיימות קולקציות ידידותיות לסביבה העשויות מכותנה אורגנית.

קולקציית סתיו 2018,  עוצבה בהשראת שנות ה- 70 האלגנטיות וסגנון הרטרו, בנויה מ-3 השפעות מרכזיות: האחת מכוונת לאישה הנשית,הקלאסית, החזקה, הסקסית והבטוחה בעצמה. השנייה, מכוונת לאישה הטרנדית, העדכנית והמובילה אופנתית. השלישית, מושפעת ממעצבים צעירים ומשפיעני אופנה בכל רחבי העולם.

חלק גדול מההשראה לקולקציה הוא מסרט הפולחן “Klute” בכיכובה של ג’יין פונדה. המוטיבים השולטים בקולקציה הם צווארוני גולף, שמלות מעיל, רקמות דקורטיביות, בדי משבצות ומכנסיים רחבים באווירת שנות ה 70 ‘.

ז’קטים ומעילים מהווים תפקיד חשוב בקולקציה, החל ממעילי טרנץ’ הניתנים ללבישה גם כשמלה, מעילי פרווה מלאכותית מסוגננים, מעילים בהדפסי חיות ומשבצות.

את הקולקציה משלימים האביזרים, שלעיתים משחקים את התפקיד הראשי בטוטל- לוק. כמו מגפי זמש בשילוב חצאיות ג’ינס. בקולקציית התיקים מתבלטים תיקים הקלאסיים בצורת טרפז, או תיקי צד קטנים.

המכנה המשותף של דגמי הקולקציה הם לא רק דגמי הרטרו, אלא גם פלטת הצבעים  המתייחסים לאווירה של התקופה, כגון גווני חרדל, ירוק בקבוק, כחול עמוק, סגול כהה,  צהוב דהוי, קינמון, חום כהה ועוד.

מחירי המותג בישראל יהיו זהים למחירי המכירה בפולין ובאירופה.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך