קולקציית סטודיו לגברים ונשים של אביב-קיץ 2018 של H&M: שיק נטול מאמץ.

ההשראה המרכזית בקולקציית הסטודיו לגברים ונשים באביב-קיץ 2018 של H&M היא המינימליזם והצלליות הנקיות המשדרות ווייב רגוע הטבועים בתרבות היפנית וכל זאת מוטמע בקולקציה המעוצבת בסגנון קאז’ואלי המזכירה בגדי עבודה משולבים בחן עירוני .

שמלות ארוכות נשפכות, טוניקות נינוחות הנלבשות מעל מכנסיים, פרטי לבוש המאופיינים בחייטות פונקציונאלית וסריגים במינימליזם מדויק המתמזג לשיק נינוח ורגוע, המתאפיינם בשיק נטול מאמץ ומתמקדת בעיקרה בהדפסים וצבעים בהירים הם חלק מהפריטים של קולקציית הנשים של Studio M&H לאביב-קיץ 2018 המאופיינת בסגנון בוהמייני חדש המתאפיינת באותנטיות ויצירתיות של עיר קוסמופוליטנית.

“הקולקציה חוגגת את החיות הנשית. החל מצבעי היסוד, הזרימה והנשפכות של הבדים והצלליותועד להדפסים מתוחכמים. הקולקציה משקפת נטייה לסביבה אורבנית עם רמז של גלאם ויחד עם זאת יש בה גם כמיהה לטבע ולדרך חיים לא יומרנית. אנו כמובן יכולים ליהנות מהטוב שבשני העולמות – זה היופי של החיים המודרניים,” אומרת פרנילה וולפארט, ראש מחלקת העיצוב ב-H&M.

קולקציית בגדי הגברים:

קולקציית בגדי הגברים, מתמקדת בעיקרה בפריטים קלאסיים כגון ז’קט מחוייט, חולצות מכופתרות, ווסט וסוודר עם צווארון עגול תוך שילוב משחקי צבעים ואריגים מהודרים. צלליות חדשות מוצגות באמצעות גזרות א-סימטריות מעודנות, מכנסיים עם כיווצים במותניים, כיסי טלאי וצורות אוברסייז מובנות. התוצאה מעבירה תחושה מוכרת ועם זאת לא שגרתית.

“הדואליות שבקולקציה היא מאפיין מרכזי בדמות הגבר המודרני, חייטות מסורתית לצד בגדי עבודה קלאסיים, לבוש עירוני עוצמתי, בגדי קז’ואל נינוחים, אריגים רכים מהודרים ויומיומיים. למעשה מדובר בהצהרה אופנתית שקטה באמצעות בגדים חזקים וחדורי ביטחון,” אומר אנדראס לוונשטאם, המעצב הראשי של בגדי הגברים ב-M&H.

קולקציית STUDIO H&M אביב-קייץ 2018, תגיע לחנות הדגל בקניון TLV גינדי ב-1/3/2018.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך