אז מי המחליפה של WONDER WOMAN?

אושיית האינסטרגם, נטע אלחמיסטר, נבחרה  לייצג את רשת משקפי השמש והראיה ERROCA, במקום גל גדות שייצגה את המותג בשנה האחרונה. לדברי לי אפיק, סמנכ”ל רשת ERROCA: “נטע אלחמיסטר מובילה את האינסטגרם בישראל, ההצלחה שלה בקרב הקהל הישראלי בזכות התקשורת המידית והבלתי אמצעית שהיא מייצרת אתו עצומה, היא זוכה לאהדה רבה בקרב כל הגילאים, ומסמלת הצלחה, עדכניות, אופנתיות והרבה תעוזה, ערכים שמתכתבים באופן מושלם עם אירוקה.”

נטע אלחמיסטר אושיית אינסטגרם המובילה בארץ, בת ה – 23 התפרסמה לראשונה בזכות חשבונה הפעיל ברשת החברתית אינסטגרם. נכון לנובמבר 2017 יש לחשבון זה 1.1 מיליון עוקבים. לאחר שירותה הצבאי, הקימה יחד עם חברתה, נועה בני, את מותג בגדי ים בננהוט ((bananhot ושוויה של החברה שבבעלותן מוערך בכ-2.5 מיליון שקלים. אלחמיסטר שימשה כפרזנטורית של רשתות אופנה מובילות וכיכבה על שערי המגזינים הנחשבים בישראל ועל שער המגזין “nina” הבלגי.

לי אפיק,  סמנכ”ל רשת ERROCA מוסיפה: “רשת אירוקה מובילה את אופנת המשקפיים בישראל, אנחנו מייצגים ומשווקים את המותגים הבולטים והחזקים ביותר בעולם. הלקוח הישראלי הוא חד ומעורב וחשוב לו להיות מחובר בזמן אמת למה שקורה בעולם, בנוסף סיימנו שנה של פעילות משותפת מוצלחת ביותר עם גל גדות כפרזנטורית שלנו. שמחנו ללוות אותה בשנה מיוחדת כל כך. כמו כל עם ישראל, התרגשנו והתגאינו ביחד איתה בהישגיה יוצאי הדופן. אנחנו מודים לה מקרב לב על השנה המיוחדת הזאת ומאחלים לה הצלחה רבה בכל שתעשה. אין לנו ספק שעוד הרבה הישגים מופלאים בדרכה.

נטע  תככב בכל הקמפיינים של הרשת לשנת 2018 והקמפיין הראשון בכיכובה, יעלה לקראת החג לרגל השקות קולקציות קיץ 2018 של המותגים הבינלאומיים המובילים, ביניהם: טום פורד, סלין, גוצ’י, פראדה, דולצ’ה גבאנה, רייבאן, רוברטו קוואלי ארמני ועוד.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך