אירוקה משיקה לקיץ 2017 את COOL RAY, קולקציה משקפי שמש טרנדית ומגניבה.

קולקציית משקפי השמש קול ריי Cool Ray, של אירוקה לקייץ 2017, היא קולקציה חדשה צעירה, מגניבה וטרנדית, המאופיינת בניגודים של מראה טרנדי ומראה קלאסי, ההשראה לעיצוב הקולקציה הגיעה מגישת והתפיסה של להיות Cool, שזה אומר להרגיש טוב, להיות עצמך, לחוות את החיים במקום לתכנן אותם, להשקיע בהרפתקאות במקום בדאגות, להיות שלם עם עצמך ולהיות אתה ללא התנצלויות והסברים.

 

 

מה זה להיות COOL?

להיות Cool זה להרגיש עם כל הלב, לצחוק עם כל הגוף, לחלום בחופשיות ולהעז לנסות ולהגשים. להיות Cool זה להתמסר לכל רגע עד הסוף, לא משנה אם זה רגע של הסתערות על האתגר הבא, של לצאת לסיבוב בעיר או של התמסרות לרביצה מושלמת על הספה. להיות Cool זה לפקוח את העיניים, להישיר מבט אל הנוף, אל המטרה הבאה או אל החלומות שלכם, ולהסתער קדימה בלי להסתנוור מהמכשולים שבדרך. בדיוק כמו שאתם.

 3 הקולקציות המרכזיות בקולקציה:

 

אלפא α – הקולקציה הקלאסית: בקולקציה דוגמאות טייסים קלאסיות, משקפיים מרובעים מחמיאים, בשילובים של אצטט ומתכת המעניקים מראה “קולי” הקולקציה נבנתה תחת התפיסה שלהיות Cool זה להיות מי שאתה, הכי בייסיק, בלי להתאמץ.

 

בטא: הקולקציה של הכאן ועכשיו הקולקציה כוללת משקפיים חתוליים נשיים, דגמי טייסים עם טוויסטים מעניינים בצבעים זהב, מנומר או שחור , המון מסגרות עגולות, מסגרות משוננות וא-סימטריות מעניינות במיוחד בעיצובים טרנדים שמסתכלים למציאות העכשווית ישר בעיניים.

 

סיגמא: הקולקציה של מובילי הדרך בקולקציה ניתן למצוא משקפיים קטומים מכל צדי העדשה, משקפי מראה ללא גשר אף, משקפיים עם גשר אף כפול ומודגש ועוד מגוון שילובים מעניינים בין העדשות למסגרת. הקולקצייה מאופיינת בעיצוב פורץ גבולות, חדשני, אחר, בולט, שלא ניתן להתעלם ממנו דגמי משקפיים  full power, מצוידים בנוכחות ובאמירה.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך