יבשת אפריקה מגיעה לתכשיטי תומס סאבו, בקייץ 2017.

תכשיטי קולקציית קייץ 2017 של מותג התכשיטים תומס סאבו, בהשראת יבשת אפריקה הינם מיזוג לא קונבנציונאלי ומקורי של שילוב אדריכלות מודרנית יחד עם אומנות אפריקאית אותנטית הלקוחה ממוטיבים של עמים אפריקאים ושבט המאורי ויחד עם  אבן עין הטייגר, שהינה אחד מסימני ההיכר המזוהים עם התרבות והתכשיטנות האפריקאית ושילובה יחד עם  טורקיז, זהב וכסף יצרו קולקציית תכשיטים יפייפיה, מיוחדת, מקורית ואומנותית.

 

 

בקולקצייה תכשיטים רבים המורכבים מכסף סטרלינג המתמזגים עם חומרי גלם כמו אם הפנינה, עין הנמר, אוניקס, לאפיס, לזולי ושכבות חומרים הנותנים מראה אתני בגוונים הלקוחים מתוך עולם הצבעים המדבריים של אפריקה כמו  חום, אדום, כסף, נחושת, שחור ולבן ודוגמת האוקיינוס- צבעים כמו טורקיז וכחול.

 

מראה מטאלי פוגש בגוונים חמים, עם תכשיטים חדשים הכוללים תבניות שמש וצורות בהשראת אפריקה המתורגמות לשפת עיצוב של תומאס סאבו. תכשיטים שבטיים, בעלי ניגודי אור כהים מרגשים באמת, כמו גם מוטיבים של פרחים ועיצובי פסיפס ימיים.

 

 

כמו כן ניתן למצוא בקולקציה את טרנד חיבור לרוחניות דרך תכשיט אשר עוצבו בגדלים גדולים מתוך כוונה תחילה, כפי שהיו נוהגות לענוד נשות המדבר של התקופות הקדומות. שרשראות בעלות תליון גדול, טבעות אובר סייז, עגילים ארוכים נופלים בחומר אתני של אם הפנינה בנוסף, המותג משיק מגוון חדש של צ’ארמס: קולקציית הצ’ארם קלאב עוצבה באותה השראה של הקולקציה כולה- אפריקה. אלמנטים של חיות פראיות, קקטוסים ופירות בצבעים חמים ועזים ובשילוב טורקיזים. בין היתר ניתן למצוא, צ’ארמס שונים של זברות, אריות, אננס, קקטוס ועוד.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך