קבלו את טרנד הסנדלים המתוכשטים.

הצצה לעבר חלונות הראווה של חנויות הנעליים עם  מיטב טרנדים מאיימים להשתלט על ארון הנעליים שלנו, שאחד מהם הוא טרנד הסנדלים השטוחים והמתוכשטים בתוספת הרצועות הדקות והאלגנטיות, המשובצות באבנים, שנראה בפעם הראשונה בתצוגות האופנה של בתי האופנה “שאנל” ו”פנדי”.

 

 

הסנדלים המתוכשטים  משובצים בחרוזי אובר-סייז ואבנים טובות וצבעוניות, לצד גוונים של מתכות יוקרה כסף וזהב המבטיחים לך להשאיר אותך באופנה ובנוחות מירבית הפכו פריט חובה בכל מגירת נעליים מעודכנת לקיץ הנוכחי גם בגלל שהסנדלים המתוכשטים  הם תוספת לאקססוריז משתלבים בסטיילינג עם כל האוטפיט.

 

 

הדילמה העיקרית בנעל מתוכשטת ברוב הפעמים הייתה טמונה בנתון הגובה אך כפי שנעלי הפרוה השטוחות כבשו בנוחיותם את הנשים בחורף כך  הסנדלים השטוחות  הנוחות המאובזרות באבנים בדומה לתכשיט כבשו את נשות העולם בקייץ.

 

 

משה שהרבני מנכ”ל רשת סכו-עור מסביר: “הביקוש לסנדלים מתוכשטים בכל קיץ מותיר אותנו מופתעים כל פעם מחדש בשל הביקוש הקשיח ללא כל קשר לטרנדים העכשויים.  אנחנו זיהנו צורך מובהק של נשים צעירות אשר תרות לקראת העונה המתחממת בסנדלים שאינם פוגעים בנוחיותן”  “עובדה זו הניעה אותנו להשיק את “סכו מוד” קו צעיר ומתוכשט של סנדלים שטוחים בשילוב אבנים, ושרשרות.

 

מתי ואיך נועלים אותם?

סנדלי התכשיט משרתים אותנו בכל חלקי היממה, בוקר, צהריים וערב. חשוב לנעול אותם עם אוטפיט רגוע ולא צעקני ובוודאי לא כזה שאומר הנני כאן!  שמלות, ג’ינס או חצאיות מאובזרים באבנים או בתוספות נוספות ייצרו עומס גדול על המראה הכללי. גם צבעים דומיננטים או לחילופין בוהקים לא יטיבו עם הלוק הסופי.

 

 

מומלץ בעיקר צבעים חלקים וסולידים. כשכפות הרגליים שלך מאובזרות בסנדלים מתוכשטים קחי בחשבון שהם אלה שימקדו את המבטים.  גם גוונים מיטאליים בוהקים נטולי כל שיבוץ משדרגות את הלוק.

לאלה המעדיפות גרסה צנועה יותר של סנדלים, ותעדפנה לוותר על הבלינג בלינג של נצנוץ האבנים וצבעוניותם זוהי בהחלט חלופה נהדרת. סנדל רצועות בגוון כסף או מטאלי בוהק יהיו אופציה נהדרת להופעה.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך