משקפי השמש לאביב קיץ 2017, הטרנדים המובילים.

היות ומשקפי השמש הפכו כבר מזמן  לפריט אופנה הכרחי במלתחה שלנו אנו לא מסתפקות רק בזוג אחד ומצטיידות במספר משקפי שמש המוסיפות ומשדרגות את האמירה האופנתית המתאימה למצבי הרוח והסטילינג שלנו. אספנו עבורכם טרנדים בולטים במשקפי השמש לאביב קייץ 2017 של כמה ממעצבי ומותגי האופנה המובילים.

מותג המשקפיים רייבאן נכנסים למנהרת הזמן וחוזרים אחורנית לשנות ה 60 העליזות, לפסטיבלי המוסיקה המחאתים ולאווירה החופשית. כמחווה לכך משיקים את קולציית JOJO, אינטרפרטציה מודרנית לדגם המשקפיים המפורסם שאפיין את הזרם המשוחרר והפרוע של ילדי הפרחים ואלילי הרוק ששלהבו והתסיסו את גלי המחאה באותם שנים.

בקולקציית JOJO קיימים שמונה מסגרות ראייה ושמונה משקפי שמש עגולים וגדולים, הומוריסטיים, בצבעים פופיים חזקים עם נוכחות חזקה עדשות משקפי השמש מתאפיינות בשקיפות צבעונית היוצרת שדה ראייה בגוונים אופטימיים בהשראת האווירה השמחה שאפיינה את אורח החיים הצעיר והמרדני. מסגרות הראייה, בעלות עדשה גדולה ועגולה גם כן, עושות שימוש בשילובי צבעים שמחים המופיעים על גבי הגומי שבקצה הידיות ועל שלדת המתכת הדקיקה ממנה מיוצרת המסגרת. אייקון תרבותי שמזוהה במיוחד עם הדגם הזה היא זמרת הרוק האמריקאית ג’ניס ג’ופלין.

מחירים: שמש 800 ₪ // ראיה 750 ₪

מותג האופנה “ולנטינו”, מעצב לאישה המחפשת עיצוב נקי, אינדיבידואלי ועל זמני.

GLAMTECH הדגם המנצח של קולקציית GLAMTECH  עשוי מתכת מלוטשת בעיצוב תעשייתי. תערובת צנועה של מסורת וחדשנות המבוססת על משחקי ניגודיות: מסגרת עדינה בעיצוב מינימליסטי ובצידה רשת מטאלית היוצרת מראה אדג’י עתידני, מובילה את החזון של המותג לייצר חוויה רהוטה ומדויקת.

דגמי טייסים בעיצוב מינימליסטי עם קסם אלגנטי – גשר אף עשוי עבודת יד מעוטר באבני סברובסקי נוצצות משני צדיו. אלכימיה מרהיבה של מסורת וחדשנות, פרובוקטיביות ואלגנטיות.

ROCKER דגם בהשראת ההיסטוריה האדריכלית של רומא, השילוב בין מסורת וחדשנות יוצר שפה חדשנית, מהפכנית ועדכנית. מסגרת טייסים עם נוכחות שקשה להתעלם ממנה עם גשר מתכתי כפול וכיסוי מתכתי שעוטף את קדמת המסגרת .

GLAMGLOSS קולקציה המשחקת בין שקיפות לברק, יוצרת טקסטורה מעודנת הנותנות פרשנות זוהרת לעולם האדריכלי העכשווי של עיצוב על חלוף. העדשות בעלות צורה עגולה, מלבנית ומרובעת עם מסגרת שקופה אשר עוטפת את קדמת המסגרת.

SOUL ROCKSTUD אבולוציה מרדנית של פריטים אייקוניים, בהשראת עולם הרוק עם האינטרפרטציה הייחודית לולנטינו. דגמים עוצמתיים עם נופח דרמטי, מעוטרים בשתי שורות של חתיכי מתכת משולשים זהובים.

ROCKSTUD RIVET שילוב של פשטות עם זוהר עוצר נשימה, עיצוב מודרני עם קמצוץ של נוסטלגיה. משקפי ראייה ומשקפי שמש במודל אחד הודות לקליפון נוצץ המתחבר לעדשות האופטיות, הקליפון מעוטר ב-200 אבני סברובסקי בשיבוץ ידני.

 

טוח מחירים: 1300-2200, להשיג ברשת I optic

 

טום פורד 

רשת אירוקה משיקה את קולקציית משקפי השמש החדשה של בית האופנה המוביל טום פורד לקיץ 2017 המתאפיינת בפריטים קלאסיים, יוקרתיים, על זמניים ואיכותיים על הסקאלה שבין מודרני-קלאסי לרטרו, באלגנטיות תיחכום ובטרנד השיק המינימליסטי המוביל העונה.

האלמנטים ייחודיים המובילים בקולקצייה הם: הצלבה של המסגרת על האף, שימוש בצינור זהב כאלמנט עיצובי, חיתוך בחיבור בין העדשות למסגרת בצידי הפנים, T  מוזהב בציר המשקפיים ולוגו קטן בקצה המוטות בלבד – במקום מוסתר מאחורי האוזן ועוד.

נראה שסלבס רבים מעדיפים את משקפי השמש בסגנון  ג’יימס בונד של  מעצב האופנה טום פורד ביניהם: בראד פיט, ג’ניפר לורנס, מיילי סיירוס, ביונסה, כל בנות משפחת קרדשיאן-ג’נר, ג’ייק ג’ילינהול.

המשקפיים המזוהים ביותר עם המותג הם משקפי ג’יימס בונד, שמופיע רק עם משקפי טום פורד בכל הסרטים מאז 2008. המשקפיים שהרכיב ג’יימס בונד בסרטים הפכו בן לילה לבסט-סליירים ואהובים על הסלבס.

ניתן להשיג ברשת אירוקה, טווח מחירים:   1599 – 2499

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך