כובע ה”פוסי”, כיכב בשבוע האופנה במילנו, בתצוגה של “מיסוני”.

אנג’לה מיסוני הצליחה לתקשר את הנשיות של זמננו ולהתעמת עם הקונפליקטים, הדרישות הצרכים והזכויות של כל הנשים והמיעוטים בעולם, עם כובע “הפוסי” (אוזני חתול) שכיכב אתמול בשבוע האופנה במילנו סתיו-חורף 2017-2018 בתצוגת האופנה של בית האופנה “מיסוני” .

כובע ה”פוסי” (PUSSY HAT), התנוסס על ראשי משתתפי צעדות הנשים, שנערכו יום אחרי השבעתו של הנשיא טרמפ בערים הגדולות בארה”ב וברחבי העולם הפך להיות נושא הדגל המייצג את הנשים והמיעוטים בעולם יהוה נקודת מפנה בתפיסת האופנה והטרנדים אשר באמצעותם ניתן יהיה להעביר מחאה.

עוד בכניסה לתצוגה היו סימנים שתצוגת האופנה של מיסוני הולכת להיות יוצאת דופן, כאשר כל אנשי הצוות של בית האופנה, מיסוני,  חבשו את כובעי ה”פוסי” (אוזני החתול) שהיו מונחים גם על מושבי ואורחי התצוגה ואז, תוך רגע הפכה תצוגת האופנה סתיו-חורף, 2018 -2017 של מיסוני, מאירוע אופנתי אלא לאירוע עם אמירה פוליטית.

הדוגמנית ג’יג’י חדד פתחה את התצוגה כשעל ראשה התנוסס כובע  ה”פוסי”, אורחי ומוזמני התצוגה הבינו שהם הגיעו לא רק לתצוגת אופנה אלא היו שותפים לרגע פוליטי ואמירה פוליטית שהלכו והתעצמו לקראת סוף התצוגה,  כאשר בסוף התצוגה אורחי התצוגה הסתערו על המסלול,  צעדו יחד עם הדוגמניות והפכו את המסלול למיני צעדת הנשים.

קרדיט: ELLE

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך