גאוה ישראלית! גליה להב נבחרה להציג בשבוע האופנה “הוט קוטור” בפריז.

הבוקר הכריזה הפדרציה הצרפתית להוט קוטור ולפרט־א־פורטה של אופנת העילית כי גליה להב יהיה בית האופנה הבא שיצטרף למשפחת הקוטור הצרפתית  ומעתה הוא יכול להגדיר את עצמו  כבית אופנה המייצר הוט קוטור. להב תהיה לישראלית הראשונה שתזכה להציג כבר בשבוע אופנת קוטור הקרוב, שייערך בסוף חודש ינואר 2017 בפריז. לקראת התצוגה בפריז, בית האופנה נערך כבר למעלה מחצי שנה, בסודיות מוחלטת להצגת הקולקצייה לאביב-קיץ 2017 לצד בתי אופנה אייקוניים כדוגמת שאנל, דיור, ולנטינו, ג’אמבטיסטה ואלי ועוד.

721

כדי לנכס את החותמת היוקרתית המאפשרת לבתי אופנה להתהדר בתואר “אופנת הוט קוטור”, נדרש אישור מיוחד מהפדרציה הצרפתית להוט קוטור, הקובעת אילו מעצבי אופנה בעולם עומדים בקריטריונים המחמירים ביותר ורשאים לאחוז בתואר המחייב. הדרישות הדקדקניות כוללות ממעצב בית האופנה להיפגש לעיצוב ומדידות עם הלקוחות, לתחזק באופן שוטף בית מלאכה עם 20 תופרות לפחות, ומרגע קבלת הגושפנקה, להציג בשבוע לאופנת קוטור המתקיים פעמים בשנה. לאחר שנים רבות של ניסיון, חדשנות ולמידה אינסופית של טכניקות עבודה ותפירה, תוך כדי מתן תשומת לב מלאה ודיוק בפרטים הקטנים, עם ממוצע של 120 שעות, 1,000 עיצובי רקמה ויותר מ-10,000 חוטים ותפירות ליצירת כל שמלה – קיבלה להב את החותמת הסופית.

720

להב: “אני מאוד גאה להגיע למעמד הזה ולהיות בית האופנה הישראלי הראשון שהשיג את ההכרה הזו מהפדרציה הצרפתית. ההשקעה הרבה והמשותפת שלי ושל שרון סבר, מעצב הבית לצידי ב-8 שנים האחרונות, מגיעה משילוב של ידע, הבנה ואהבה אמיתית לאומנות התפירה העילית. זה חלום שמתגשם עבורי ועבור הצוות המסור שסביבי שטורח במקצועיות רבה ונותן לנו אורך רוח להמשיך ולהאמין. הפדרציה הצרפתית בחנה אותנו מלפני ומלפנים, ובפן האישי זה מרגש אותי עד דמעות. אחרי 30 שנים של עבודה קשה, העזתי בניסיון להשיג את החלום. אין הישג שעושה אותי יותר גאה מהעובדה שכעת אני חלק ממשפחה שמובילה אופנה עולמית, טרנדים וחדשנות בטכנולוגיות וטקסטיל. נמשיך לשמור על האיכות הגבוהה של עבודתנו ועל האופי המתקדם של בית האופנה שלנו, כאבן דרך בבסיס היצירה הישראלית.״

722

גליה להב ומעצב הבית שרון סבר

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך