קולקציית הביכורים של מותג הנעלים EMY: נעליים במידות גדולות.

אפרת מור יוסף, בוגרת המחלקה לעיצוב נעליים ותיקים בשנקר, מעצבת המותג, הקימה את המותג EMY לפני כשלושה חודשים והחלה לשווקם בבוטיקים נבחרים, אפרת עצמה, בעלת מידת נעליים גדולה בעצמה, החליטה להקדיש את קולקציית הביכורים שלה למה שנחשב מידות גדולות בנעליים מידה 41 ומעלה.

539

הבנת הצורך בנעלי נשים במידות 40 ומעלה, הייתה פועל יוצא של חיפוש נעליים מעוצבות למידתה (43) ומבחינתה מדובר בניצחון אישי. “בתור בחורה עם מידת נעל לא קונבנציונאלית לאישה, חיפוש נעלים תמיד היה סוג של משימה בתי אפשרית עבורי. כבר בתור ילדה צעירה התחלתי לחלום על זה. רציתי לייצר נעלים מגניבות, מעניינות, אלגנטיות, מעוצבות ונוחות ושאינן מתפשרות על שיק, סטייל ואלגנטיות בשילוב סגנון אורבני ויומיומי ואם אפשר אז בכל המידות.” מספרת מור יוסף.

540

הקו העיצובי של הנעליים הוא מודרני עם   קווים וצורות גיאומטריות עם נגיעות קלאסיות,המשתלבים ברוך עם מבנה הרגל בגימור מדויק  לאחרונה אפשרת מור יוסף השיקה אתר סחר חדש בו ניתן רכוש את קולקציות הנעליים שלה אשר מיוצרות בסדרות קטנות ומאופיינת בעיצוב ייחודי. הנעליים מיוצרים בישראל בעבודת יד מסורתית ומחומרים איכותיים שנבחרו בקפידה.

538

הנעליים מיוצרות במפעל תל אביבי ותיק, במהדורה מוגבלת. מידות הנעליים: ממידה 37-45 מחירים החל מ-680 ₪.

537

ניתן להשיג באתר האון ליין http://emyshoes.co/

 

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך