קולקציית H&M Studio נשים וגברים, לסתיו חורף 2016-2017.

רחלי מימון/עורכת ראשית.

קולקציית הנשים ל- Studio M&H לסתיו-חורף 2016 ואשר הוצגה בשבוע האופנה בפריס, היא כולה חגיגה לעוצמה הנשית, משולבת בהשפעת הפולקלור השוודי הרך עם ההדפסים והקישוטים הרומנטיים שלמרות הניגוד משתלבים בהרמוניה, עם מראה הגזרות הגדולות, הכתפיים המוגדלות והמותניים ההדוקים של מעילי האוברסייז והז’קטים והחולצות הלבנות והשרוולים המוגזמים, עם המכנסיים המתרחבים בגזרה הגבוהה והשמלות בשרוולים ארוכים העוטפות את מרקמי הגוף.

את כל המורכבות הזו משלימה בחירת הבדים כמו צמר גזוז, הנותן תחושה של מורשת שוודית,  ועד לקטיפה המחויטת עם בדי המשי השקופים והמודפסים המשווים לבגדים רומנטיות, יחד עם הכותנה, המעניקה פריכות לחולצות הלבנות עם הנפח בשרוולים וההדוקות במותניים. אי אפשר להתעלם גם ממורכבות האקססוריז, של כובעי הגאוצ’ו, מגפי בוקרים, תיק קופסה קטן עם רצועה דקה, צעיפי המשי הארוכים, מחרוזות עם תליונים עגולים.

 

“בקולקציה של Studio M&H לסתיו חורף 2016-2017, יש נשיות חדשה. זוהי קולקציה העוסקת בחוסן ובעוצמה נשית עם נקודת מבט רעננה על פולקלור ורומנטיקה. זוהי קולקציה מאוד מוקפדת ועם זאת מאוד אמיתית,” אומרת אן-סופי יוהנסון, היועצת הקריאטיבית של Studio M&H.

קולקציית הגברים של H&M Studio לסתיו, חורף 2016-2017

 

קולקציית הגברים של H&M Studio לסתיו, חורף 2016-2017, אינטואיטיבית מוקפדת ומעודכנת לבגדי הגברים הקלאסיים. המוטיבים המרכזיים: מעיל הרוח הומצא מחדש בגזרה מוארכת לכלל מעיל בשילוב של ניגודי ניילון וקורדרוי כמשחק על עיצובים מסורתיים.  מעיל, ז’קט ומכנסיים מצמר ממוחזר הופכים את בגדי הגברים למודעים יותר לסביבתם. הסריגים בגזרות גולף משילובי קשמיר וצמר מרינו  כמו צווארוני הגולף הרפויים ורחבים עם חזית ריב. המכנסיים נתפרו במגוון אורכים ודגמים מכנסי קורדרוי בגזרה ישרה תואמים את מעיל הרוח מקורדרוי בעוד שמכנסי צמר משתלבים עם מעילי העונה.

“זה התחיל באיכויות של הבד,” אומר אנדריאס לוונשטאם, מנהל מחלקת עיצוב גברים “האריגים האלה ניחנו באופי כה מיוחד כך שידענו שאנו רוצים ליצור מהם קולקציה המתמקדת במעיל המושלם, אני אוהב את האמירה שהקולקציה הזו הפיקה מפריטים כה רגועים. אפשר ליצור מראה חזק מאוד מקלאסיקות שהועלו לרמה גבוהה יותר, במיוחד כאשר מביאים בחשבון את כל הפרטים באופן כה מעמיק.”

הבדים בקולקצייה : צמר ממוחזר; תערובת קשמיר ומרינו; קורדרוי; ניילון; תערובת משי וכותנת פימה. קורדרוי ענק, סריגים במרקם ובברק של גולף שניל.

קולקציית Studio M&H ל סתיו-חורף 2016, לגברים ולנשים תושק ב- 8 בספטמבר בחנות עזריאלי תל אביב בשעה 9:30 בבוקר.

הקרדיט תמונותH&M STUDIO :

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך