מותג התכשיטים הגרמני THOMAS SABO,(תומאס סאבו),השיק סניף בקניון עזריאלי.

רחלי מימון

מותג  התכשיטים הגרמני, THOMAS SABO (תומס סאבו), השיק סניף ראשון בקניון עזריאלי הזהה לחנות הדגל של המותג בברלין.

482

 “תומס סאבו” הוא מותג התכשיטים הראשון שהשיק את קונספט תכשיטי ה- add-on, שהינו  שילוב והוספה של תכשיטים ומאפשר לכל לקוח להרכיב לעצמו תכשיט ייחודי עם מגע אישי עוד מהייחודיות של מותג התכשיטים “תומס סאבו”,  מתבטאת בכך שהתכשיט הוא מודולרי וניתן לשינוי, הקולקציות משלבות מראה קלאסי אלגנטי ועד מראה רוקיסטי המשולב “בשיק” כמו פרזנטורית המותג, ג’ורג’יה מיי ג’אגר בתו של אליל הרוק מיק ג’אגר ודוגמנית העל לשעבר ג’רי הול המבטאת באופיה וחיצוניותה את רוח המותג.

487

החנות בקניון עזריאלי בתל-אביב עוצבה באופן זהה המותג בברלין: בסגנון קלאסי אלגנטי עם נגיעות אופנתיות. צבעי החנויות דומיננטיים: שחור ולבן, הבאים לידי ביטוי החל מאריחי הריצוף מהולנד, ריהוט ושנדליר מאסיביים ואלגנטים מיובאי גרמניה, בהלימה לערכי המותג וקולקציות התכשיטים.

485

אלעד לוי, מנכ”ל תומס סאבו ישראל אמר: “לאחר שנה של פעילות בישראל,  שהחדרנו את המותג תומאס סאבו כפינות מכירה ב -12 סניפים של רשת אימפרס, אנו יודעים שיש למותג ביקוש והצלחה רבה בקרב נשים וגברים ועל כן החלטנו לפתוח רשת חנויות ברחבי הארץ.

484

קולקציית  סתיו חורף 2016-17  של מותג התכשיטים THOMAS SABO (תומס סאבו), מגוונת ומציעה מגוון רחב של סגנונות עם בחדשנות אופנתית המביאה לקדמת הבמה את הטרנדים החמים מהעולם הקדום ועולם הרוח.

486

פרזנטורית המותג ג’ורג’יה  מיי ג’אגר היא ללא ספק ה”איט גירל” הבינלאומית בת זמננו, המתחברת ליוקרה של המותג ובשל אילן היוחסין המפואר שלה, מיק ג’אגר וג’רי הול, הם הורייה והיא ממשיכה את מסורת “הקוליות” שלה כשמיליוני נשים ונערות בכל העולם רוצות להיראות ומחקות את הסגנון האולטרא אופנתי, הרוקיסטי והבועט שלה.

488

ניתן להשיג בתחנות הדגל “תומס סאבו”, קניון עזריאלי תל-אביב, קומה 2.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך