בגדי ים Blankkini, הראש הישראלי ממציא לנו פטנטים

בגד ים המאפשר שיזוף אחיד מבלי להסיר את בגד הים הנראה רגיל לחלוטין ואינו חושף דבר שהבחורה שתלבש אותו לא רוצה לחשוף? כן יש דבר כזה, לאחר 3 שנים של פיתוח מותג בגדי הים הישראלי Blankkini הגיע לטכנולוגיה המדהימה של בגד ים המבוסס על טכנולוגיה המאפשרת להשתזף ללא סימני שיזוף.

ששי קמר בעל המותג: ” נוכחתי לגלות כי נשים רבות נוטות להשתזף באי נוחות על מנת להימנע מפסי שיזוף הנגרמים מבגד הים, ולכן התחלתי במסע הפיתוח שארך כ3 שנים עד שהגעתי לתוצאה הרצויה. בד המאפשר חדירה של קרני UV ובעצם מאפשר שיזוף אחיד בכל חלקי הגוף כשאת לבושה בבגד הים.

264

הטכנולוגיה

הבד של Blankkini מאפשר לקרני ה UVA מעבר של 85% מה שמאפשר שיזוף עמוק ואמיתי שמחזיק לאורך זמן. כמו כן הבד של Blankkini מסנן את קרני ה UVB ברמה שעוברות דרכו 15% מקרני הUVB מה שבעצם מונע את האדמומיות ותחושת השריפה אך משחים את העור לזמן קצר. בשילוב מעבר של שני סוגי הקרניים הנ”ל הבד של Blankkini מאפשר חדירה אפקטיבית של כ75% מקרני השמש, מה שגורם לצבע העור להשתזף באמת ולשמור על צבע זה לאורך זמן ארוך, חשוב לציין שקבלת השיזוף האחיד עם בגד הים אינו מידיי וזאת מכוון שלא כל חלקי הגוף באותו גוון צבע. עצם החשיפה והחסימה של שני סוגי קרני השמש מאפשרת לבדים של בגדי הים להוות גם  סוג של קרם הגנה SPF20.

צביעת בגדי הים והדפסת העיצובים

בגדי הים של Blankkini  מודפסים באיטליה ע”י טכניקה ייחודית שנעשית על בסיס גז ולא צביעה רגילה מה שמאפשר החדרה של הצבע לתוך סיבי הבד וממקסם את עוצמת הצבעים.

262

שימוש נכון לקבלת גוון עור אחיד

קרם הגנה: שימוש נכון בתכשיר מסנן קרינה (spf 20) יפחית את נזקי השמש, ויאפשר להשתזף בצורה אחידה ומוגנת. את קרם ההגנה יש למרוח בצורה אחידה על הגוף שחשוף לשמש ואת החלק הלא חשוף לשמש (המכוסה בבגד הים)  להשאיר ללא הגנה וכך יתקבל גוון שיזוף אחיד.

ערכת בגד ים הכוללת צמיד Blankkini  מודד UV בגדי נים של Blankkini מגיעים באריזה הכוללת בגד ים וכן צמיד מודד קרינה. צמיד זה מודד את קרינת הuv ומחליף צבעים (מבהיר לכהה) עפ”י רמת הקרינה הקיימת בחוץ. מטרת הצמיד הינה לאפשר לכך שרוכשת בגד הים תדע לדעת כמה זמן עלייה לשבת בשמש.

263

הקולקציה בהשראת המגמות החמות ביותר של הקיץ, עם אוסף של סגנונות דינמיים שצפויים לעשות סנסציה. הקולקציה נוצרה עבור האישה המודרנית וחותרת להגיע לכל הצרכים שלה. בקולקציה ניתן למצוא מגוון רחב של גוונים מטאליים ומנצנצים, הדפסים , קלאסיקות פופולריות ומראות נועזים והבזקי ניאון.

הקולקציה כוללת בגדי ים שלמים ובגדי ים ב-2 חלקים.  הקולקציה תוכננה במיוחד לקימורים הנשיים באמצעות אוסף מחמיא ומגוון מידות בטכנולוגיה מודרנית. בשילוב של מראה רטרו קלאסי, עם צורות פיסול צללית חדשות, לוכד את הטוב שבעבר והעכשווי. הקולקציה באה לתת מענה לכל הריגושים בקיץ: השמש, הים והסגנונות החמים ביותר של העונה.

טווח מחירים:  בגד ים שלם: 419-499 שקל  בקיני: 389-449שקל  להשיג: www.blankkini.com

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך