קולקציית קיץ 2016 של FACTORY 54

קולקציית קיץ  2016, של FACTORY 54 מתמקדת בארבעה סיפורים מרכזיים: שחור, קז’ואל, יום ולילה, וחגים, כאשר למותגים הבולטים ב-FACTORY 54 הצטרפו מותגים חדשים כמו, ברברי, קואץ’, ויקטוריה בקהאם, ראג אנד בון, ניל בארט, ומותגי הנעלים ג’ימי צ’ו, סטיוארט ויצמן, טביתה סימונס והוגן.

CASUAL –  NAUTICAL DREAM

129

בפרטי הקזואל העונה ניתן לראות השפעות בולטות של פריז בשנות ה70, כשדמותה האייקונית של ג’יין בירקין והפשטות הבוהמיינית שלה מרחפת מעל הסיפור של הקולקציה ומקבלת בקבוצה זו חידוד בעזרת רפרנסים משנות התשעים. עם בדים מטאליים ומפגשים בין בדי קרושה ותחרות גיפיור רומנטיות לבין גימורי עור ובדי דנים מטופלים,הגזרות בקבוצה זו מגלמות מפגש בין צלליות רכות לנוקשות עם דגש על אלמנטים המזוהים עם המראה דוגמת הדפסי פסים קלאסיים ופריטי מפתח כגון ז’קט המלחים, מכנסיים מתרחבים וארוכים במיוחד בגזרה גבוהה עם עיטור כפתורים בחזית, חליפה לבנה מחויטת ובלייזר פסים בכחול ובלבן. האביזרים הנלווים: נעלי בובה מחודדות של טבית’ה סימונס ותיקי מצלמה אייקונים של מארק ג’ייקובס.

HOLIDAY  EXOTIC EXPLORER 

130

ההשראה לקולקצייה לקוחה האליטות החברתיות בהוליווד של שנות ה-60 וה-70 שלוקחת אותנו ליעדים אקזוטיים דוגמת הוואי וברזיל. גווני החאקי והחום משולבים בגווני כחול רויאל, כתום וחרדל,  ההדפסים הבולטים פרחים, קמופלאז’, ציפורים ועוד מדגישים את האפקט האקספלוריסטי של הקבוצה. גזרות הנשים מושפעות משנות השבעים עם מכנסיים מתרחבים ודיטליים דוגמת פרנזים ושימוש בזמש. כמו כן מתבלטים פריטים עם שורשים צבאיים דוגמת מעילי פארקה וז’קטי בומבר.

DAY TO NIGHT – PASTEL

131

בקולקצייה, ניכרת התפתחות בהתאם לגילה של הלקוחה עם פריטים המלווים את האישה לאורך השנים, במגמה זו מתחברים טשטוש הגבולות בין המחוייט ליום יומי,  עם פרשנות מתוחכמת ולא מתאמצת לצעירים שנוטשים  את חולצת הטי שירט והגינס. הקבוצה הפסטלית כוללת פריטים בצבעוניות מרוככת ורומנטית.

BLACK

134

הצבעוניות הקלאסית של שחור ולבן במעבר הדרגתי מיום לערב.  חלקה הראשון של הקבוצה  נוצר בהשפעת עולם לבוש הרחוב  ובהתכתבות מלאה עם אופנת הספורט וגיבורי תרבות המוזיקה העכשווית. גזרות רחוקות מהגוף וגזרות “בוקסיות”, עם מימד “טום-בויי” מטושטש מגדרית ובאופי אורבאני. הפריטים הבולטים בקבוצה הם מכנסי “בייקר”, מכנסי ג’וגינג בגזרה מחויטת, מכנסי דנים שחורים ולבנים,  חולצות טי בגזרת אוברסייז, מעילי בומבר וכובעי קסקט.

127

בחלקה השני של הקבוצה מתבצע מעבר אל עולם הערב הפורמלי נשים בלוקים נשיים וגברים בלוקיים מחוייטים. קולקציית הנשים מבוססת על אחת מהמגמות החזקות העונה- היטמעותה של ההלבשה התחתונה באופנה “הלבושה”. ההשראה של עולם הלנז’רי באה לידי ביטוי בגזרות – שמלות סליפ, קומבינזונים; ובבדים – תחרות, רשתות וטול.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך