מותג הכפכפים fitflop משתף פעולה עם אחת מתשע

מותג הנעליים והכפכפים fitflop, יוצא בפרויקט חברתי ומשתף פעולה עם חמישה מעצבים ישראלים מובילים כמו גדעון וקארן אוברזון, מיכל נגרין, קרן וולף, לארה רוסנובסקי כשכל אחד מהמעצבים הטביע את חותמו האישי על הדגם הקלאסי של המותג lulu canvas  ועיצב את הכפכפים על פי ה-DNA שלו, הדגמים המעוצבים יועברו למכירה פומבית בגלריה תירוש בהרצליה פיתוח, כאשר כלל ההכנסות ייתרמו לעמותת אחת מתשע המסייעת לנשים חולות סרטן השד וקרוביהן.

הפילוסופיה שעומדת מאחרוי המותג  fitflop היא נוחות את הסוליה הראשונה של המותג פיתחו שני ביוכימאים בעלי חזון, בשיתוף עם מייסדת החברה מרסייה קילגור והיא נבדלת מסוליות אחרות מכיוון שהיא מפחיתה את העומס מהברכיים והגב. הטכנולוגיה מבוססת על סוליה בעלת אזורי דחיסות משתנים, הגורמים להפעלה נכונה יותר של שרירי כף הרגל והרגליים עצמם. התוצאה- פיזור נכון של עומסים והקלה מידית בתחושות חוסר נוחות בברכיים, גב תחתון וכפות הרגליים.

סלבריטאיות רבות, כמו אופרה ווינפרי, היידי קלום, צ’לסי קלינטון,ג’וליאן מור ועוד התמכרו לנעליים ולכפכפים, בדומה לנשים רבות מסביב לעולם ובישראל המותג זוכה להצלחה רבה: מעל ל-30,000 אוהדות ישראליות חברות בעמוד המותג, שמצליח לשמור על השילוב הנדיר של יופי ואופנתיות עם נוחות ובריאות.

גדעון וקארן אוברזון: כפכפים אפורים עם עיטורי חרוזים בחלקן העליון בגוון תואם. פיסות בד בגוון אפרפר מסונכרן, היוצרות מראה פרח עשוי שכבות ובמרכזו חרוז תואם לעיטור העליון של הכפכפים. 

  

מיכל נגרין: בהתאם לקו המנחה בעיצוביה של מיכל, הדגם מכוסה בהדפס פרחוני בגווני ירוק, ורוד וטורקיז. בנוסף להדפס המעטר את הסוליה וקדמת הכפכפים ישנם עיטורי אבנים ומשחק בקיפולי בד המייצרים מראה של פרח זהה להדפס. בצדי הכפכפים ישנה רקמה. 

קרן וולף: הכפכפים האפורים מעוטרים בקונכיות וצדפים בהתאמה לקיץ. מלבד הפריטים המשתייכים לים ישנה גם רקמה לבנה עם נגיעות כסופות מנצנצות.

לארה רוסנובסקי: הכפכפים נצבעו בצבע לבן ומעוטרים בצדדיהן בניטים כסופים באורכים שונים. על גבי קדמת הכפכפים הולבשה פיסת בד, האחת עם איור של עין בעוד השנייה עם איור של שפתיים. האיורים מתכתבים עם הקולקציה האחרונה של לארה ומתאימים להדפסים המוצגים בה.

הפרויקט נעשה בליווי חברת fitflop העולמי, ששיתפה פעולה בעבר עם מעצבים בינלאומיים, זהו שיתוף פעולה ראשון מסוגו עם מעצבי “כחול-לבן”.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך