נטלי דדון מצטלמת לקולקציית 2015 של “Mia Insperation”

מובילת דעת קהל נטלי דדון הידועה באופנתיות ובטרנדיות המעוררים השראה בקרב נערות ונשים רבות ובעלת 143,000 עוקבים באינסטגרם, שיתפה פעולה עם רשת בוטיק “Mia Insperation” המתמחה באביזרי נשים ואופנה לנשים והצטלמה לקולקציית 2015 של הרשת בטוטאל לוק.

רשת “מיה אינספריישן” מציעה קולקציה המשדרת נינוחות וסטייל בדגש על טרנדיות ואופנתיות. בעיצובים ייחודים המשלבים צבעים שונים. בקולקציה ניתן למצוא מונה אלפי דגמים במבחר רחב של עיצובים ייחודים בצבעים שונים. ההשראות לעיצוב הקולקציה הן אקלקטיות שנאספו מתרבויות שונות ומסגנונות שונים באיכויות בלתי מתפשרות של חומרים וגימורים ייחודים. ב”מיה אינספריישיין” קיימת האפשרות לשדרג את המראה באקססוריז המתאים לכל הופעה וסגנון כמו תכשיטים, תיקים, ביגוד, צעיפים ונעליים כולם בשפה הרמונית הנותנת מענה ליצירת במראה יחודי, בעל אמירה ותעוזה.

קווי הקולקציות התכשיטים הייחודים המובילים את הרשת כבר מיום הקמתה בעלי דומיננטיות עיצובית אמירה ואופי ושונים זה מזה בהרכב החומרים שלהם, צבעוניותם וגודלם, תוך שמירה על ייחודיות ועדכניות עם הקפדה על איכות החומרים כמו צדף, עץ ממוחזר ועור שהם חלק מהחומרים המאפיינים את תכשיטי הרשת לצד התכשיטים והתיקים הייחודים.

בעקבות בקשות מצד הלקוחות לפני כחצי שנה בערך הרחיבה הרשת והוסיפה את קולקציית ביגוד ונעליים  המיובאים מאיטליה כדי לתת  מענה ליצירת “מראה ה- 360” היוצר מראה מושלם מכף רגל ועד ראש. אוסי וזיו שעיה בעלי הרשת אמרו: “חשוב לנו להתאים את השפה של הביגוד לשפה המאפיינת את מוצרי הרשת” קולקציית הביגוד מתאפיינת בגזרות מעניינות וא-סימטריות המתחברות יחד לטוטאל לוק ומאפשרות לכל לקוחה לבנות ממכלול מוצרי הרשת מראה שונה ומעניין, עם אמירה ואופי כל פעם מחדש, תוך כדי  שמירה על מחירים אטרקטיביים לצרכן וזאת על מנת לתת תשובה הולמת ובמחיר ראוי ללקוחותינו שהם חלק חשוב מהאסטרטגיה שלנו.”

קיימת אפשרות להצטרף למועדון הלקוחות של הרשת  המונה מעל 10,000 חברות והינו ללא תשלום.

מייה אינספיריישן – חנויות הרשת: קניון אבנת, קומה ב’ (מול קפה גו’), פתח תקווה 03-903114,  קניון הזהב, האגף החדש קומה א, ראשון לציון  03-5351072, קניון רחובות, קומת התחנה  08-9407772 קניון גבעתיים   03-5244580  גרנד קניון, קומה ראשונה חיפה  04-6206768, קריון, שדרת עופר קרית ביאליק  04-8253008.  כתובת אתר האינטרנט: http://www.miainspiration.com/  חפשו בפייסבוק: Mia Insperation.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך