משקפי שוויון! רשת אופטיקנה מזדהה עם מאבק הקהילה הלהט”בית.

‘איגי’, ארגון הנוער הגאה בישראל ורשת האופטיקה ‘אופטיקנה’, בשיתוף פעולה ראשון מסוגו במטרה העלאת המודעות לשוויון זכויות ותמיכה בקהילה הלהט”בית בישראל קוראים לכל בני הנוער  הגאים בישראל ובני משפחותיהם,ומשיקים את משקפי השוויון, משקפי Ray-Ban במהדורה מיוחדת בצבעי השוויון והגאווה ובמחיר של 299 ₪ בלבד.

מטרת שיתוף הפעולה היא הבעת תמיכה ועזרה במימון מאבק הקהילה הלהט”בית, תוך שימת דגש על קהל הנערים והנערות המשתייכים לקהילה ובמסגרתו ייקרא ארגון איגי לעשרות אלפי בני הנוער הגאים בישראל וחבריהם לרכוש את המשקפיים ולהרכיב אותן לכל מקום, וזאת במטרה ולהביא למודעות את ערכי השוויון והחופש לבחור.

גונן שאול, מנהל שותפויות בארגון איגי, מסר: “מזה תקופה ארוכה שאנו מתכננים להרחיב פעילותינו על מנת לספק מענה רחב יותר לבני הנוער הגאה. אנו רואים את שיתוף הפעולה הייחודי עם אופטיקנה כאמצעי מבורך למימון תכניתנו לשנה הקרובה- פתיחת שני מועדוני נוער חדשים, בהם הנערים הגאים יוכלו להרגיש בנוח להיות מי שהם ומה שהם רוצים להיות, בתוך סביבה בטוחה ותומכת. הפרויקט עם אופטיקנה הוא סנונית ראשונה של תכניתנו לשטוף את המדינה בצבעי הגאווה והשיוויון. בהתאמה, חשוב לנו שמקסימום אנשים ירכיבו בגאווה את המשקפים בכל מקום שניתן, ע”מ שייראו כולם שהקולות הקוראים לשיוויון זכויות נמצאים בכל מקום, כל הזמן, ולא יגוועו לעולם”.

אלרועי תורג’מן, מנכ”ל אופטיקנה, מסר: “שוויון זכויות במדינת ישראל בשנת 2018 צריך להיות מובן מאליו ולא נושא למאבק. ראינו לנכון לתת כתף לקהילה הלהטב”ית ולארגון איגי בפרט, אשר עוזר ותומך בדור העתיד של מדינת ישראל. אני קורא לכולם לבוא, לרכוש את משקפי הגאווה, למען עתיד טוב יותר”.

משקפי השוויון ימכרו ב- 299 ₪ כאשר על כל רכישה 100 ₪ ייתרמו למעו ארגון איגי בסניפי אופטיקנה בדיזינגוף תל אביב, דיזינגוף סנטר תל אביב, קניון גינדי Fashion Mall, מתחם שרונה, כיכר המדינה, קניון עזריאלי תל אביב, קניון מלחה ירושלים, אייס מול אילת וקניון גרנד חיפה.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך