קולקציית H&M Studio לאביב-קייץ 2016

“קולקציית H&M Studio לאביב/קיץ 2016 מציעה הרפתקה בסטייל. הנערה שלנו תמיד בודקת תחומים חדשים, בין אם היא מסתובבת ברחובות העיר או במסע הגדול של חייה. היא מערבבת פונקציונליות עם נשיות, ספורטיביות עם פריטי מסיבות, וכל פריט שתלבש ייראה בלתי מתאמץ ונינוח,” אומרת פרנילה וולפהארט, ראש צוות העיצוב של H&M. הסגנון בוהמי עם הדפסים ושכבות שהוטלו זו על גבי זו כלאחר יד מאד מודגש בקולקצייה ומותאמת לנערות העיר, שנמצאת בכל מקום אם על חוף הים, אם ברחובות העיר ואם במרחבי הטבע. הבגדים הם כמו זיכרונות שנצבעו בגוונים דהויי שמש או עוטרו בעבודת טלאים המעניקה לבגד חיים חדשים ואכן מהתבוננות בקולקציה ניתן להבחין בגזרות המודרניות של הדגמים ובהדפסים היפים עם הגוונים החיים, המשולבים בגזרות המודרניות המבטאות סגנון בוהמי קלילות כייף וחופש שניתן ללבוש אותן ברחובות העיר ובמרחבי הטבע.

ניתן להגדיר את הקולקציה כפונקציונליות של נשיות, המערבת לבוש ספורטיבי עם פריטים נשייםכגון שמלות משי בגזרת טי-שירט עם הדפסים מלאי חיים,שמלות קטנות הבנויות בשכבות ונקשרות ברצועות, או טוניקות מכווצות שאפשר פשוט לזרוק על עצמך בדרך לחוף או למסיבה.

 

הבגדים בקולקציה, מונחים על הגוף באופן נינוח ובלתי מתאמץ כמו מעילי הקפושונים, הז’קטים השימושיים לדרכים הטייטס והחזיות בסגנון ספורטיבי, כמון כן הגדמים מורכבים מבדי משי, כותנה, כותנת פשתן, קנבס, עור, נצנצים ובדים טכניים עתירי פונקציות. רבים מהפריטים מיוצרים מ-%100 כותנה אורגנית, לרבות חולצות “פרונטיר” מכופתרות, סווטשירט עם שרוכי כיווץ בצדדים, חולצה בוהמית רפויה ומקושטת ומכנסיים קצרים. צעיפי המשי עשויים מטנסיל. צבעים צבעי היסוד, גוונים דהויי שמש, צהוב, אדום, ירוק, לבן שבור, קליפת ביצה וגוונים ניטרליים של Tea-Dye. 

הקולקציה תהיה זמינה בכ-200 חנויות נבחרות ברחבי העולם וב-hm.com, החל מה-25 בפברואר, 2016.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך