קולקציית חורף 2016 של “רעומה”: יצירת אומנות

  

התבוננות בקולקציית חורף 2016, העשירה הססגונית והיצירתית של מעצבת האופנה המוכשרת רעומה זקש, היא חוויה לעיניים ולנפש קולקציית חורף 2016, היא בבואה לתפיסת עולמה של רעומה המלווה אותה שנים רבות והמבוססת על עשייה ויצירתיות, הנובעת מאהבה ותשוקה לאומנות לבדים לאביזרים שאת ההשראה ליצרתיות היחודית שלה היא סופגת ושואבת תוך כדי מסעות, ביקור בשווקים, ספרי אמנות וסרטים.

בדומה לקולקציות הקודמות של “רעומה”, גם קולקציית חורף 2016, היא כולה על טהרת הכחול והלבן ומיוצרת בסדרות קטנות, עם בדים איכותיים כמו משי פראי, קטיפות, תחרות, רקמות מיוחדות, חרוזים קריסטלים והדפסים אומנותיים שהם כולם פרי דמיונה של המעצבת רעומה זק”ש. כמו כן הפריטים בקולקצייה, מאד נוחים ללבישה משום שימת דגש על בחירת הבדים ועיצוב הגזרות המתאימים לקהל הלקוחות הבוגר והקלאסי תוך כדי שימת דגש לגוף האשה כמו הג’קטים והמעילים הנתפרים ללא ביטנה שפוגעת בגמישות ובנוחות של הבגד.

הקולקציה ונחלקת לכמה קטגוריות עיקריות:

CASUAL COLLECTION : כוללת פריטים המותאמים ליום-יום בין הפריטים: ז’קטים עטורי חוטי רקמה נשיים והדפסים פרחוניים, גלביות, מכנסיים LOOSE בגוון חום חורפי, פונצ’ו, ג’קט טוויד שחור, חולצת משבצות, חולצת “over size”, שכמיה שחורה ועוד.

DENIM COLLECTION הג’ינס הוא פריט חובה על זמני בכל ארון, בקולקציית החורף של המעצבת רעומה זק”ש ניתן למצוא מגוון פריטים העשויים מג’ינס. בין הפריטים: מכנסי ג’ינס עם תיפורים וכיסים מעניינים, מכנסי ג’ינס בשילוב בד ליקרה שחור, ג’קט ג’ינס, גלביה מג’ינס בשילוב רקמה ועוד.

גק’טים ומעילים

הקולקציה כוללת: מעילים בשילובי בדים שונים, ברמה ובאיכות גבוהה ובתפירה מדויקת במגוון עיצובים, גזרות, חומרים וצבעים. בין הפריטים : ג’קטים פרחוניים קצרים, חצאיות קשירה, מעילי דמוי עור קצרים.

NIGHT GLAM ליין הערב בקולקציית החורף הנוכחית בנוי מפריטים קלאסיים בגזרות מחמיאות לקווי המתאר הנשיים המעניקים מצד אחד מראה זוהר, נשי ורך ומאידך, מראה סקסי חצוף. בין הפריטים: שמלות ערב ארוכות זוהרות עם מפתחים סקסיים לאמא המחתנת וכן חצאיות ברך למוזמנות לארועים. מכנסי סיגר שחורים ומחטבים, חולצה מכופתרת פרחונית בגווני שחור לבן, חצאית מקסי שחור לבן בשילוב בד שיפון, חצאית מידי שחורה בגזרה משוחררת, חולצה לבנה בשילוב שיפון, שמלת A שחורה קלאסית, חליפה מחויטת בצבע לבן.

המפעל והסטודיו של רעומה נמצא בתל אביב וממוקמים בחווה שטובלת בטבע ירוק ובניחוחות של פעם ומזכירים את נופי הילדות שעיצבו את אהבתה הגדולה של רעומה לטבע ומהווים עד היום מקור השראה ליצירתה גם ה”אני מאמין” העסקי שלה שהוא השירות, הקשר עם הלקוחות המלוות אותה כברת דרך, הם הסיבות להיותה עדיין אחת ממעצבות האופנה היצרתיות המובילות בישראל.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך