“גולף” קולקצית אביב-קיץ 2015, נוסטלגית ובוהמית.

 אופנת “גולף” בקולקציית אביב -קיץ 2015, מתאימה לגברים וגם לנשים, היא חגיגה לעיניים, גם בגלל המבחר הרב של הפריטים, בגלל עושר הבדים, בגלל המרקמים, ובגלל הטקסטורות והגזרות המאפשרים ליצירתית שבנו, ליצור סטיילינג אישי ואינדיוידואלי, המתחבר לטרנדים הבולטים של אופנת, אביב קייץ 2015, כגון: “טרנד שנות ה-70 המודרניות”.

הקולקציה הבוהמיינית: פלטת צבעים ארצית של כתנה טבעית, שמנת, חמרה ותכלת שמים, המתכתבת עם טרנד שנות ה-70 המוביל של קייץ 2015, המחזיר אותנו לתקופה הטרום דיגיטלית,  אך יחד עם זאת גם מביטה קדימה אל עתיד פחות פלסטיי. בקולקציה,  אלמנטים עיצוביים של קשירות, שריכות ופרנזים, בטקסטורות  גולמיות, פריטים עתירי חרוזים ורקמות בעבודת יד ונוגעת בחומרים טבעיים כמו פשתן וזמש, בחיתוכים גיאומטרים כמו טישרט במפתח צוואר רחב ובצווארון מוגבה, טישרט מבדי אריג בגזרה רחבה מלבנית, טוניקות אריג מכופתרות עם צווארון סיני, ז’קטים באריגת ז’קארד. 

 קולקציית הדנ”א: משותפת לגברים ולנשים בפלטת צבעים קרירה,  של שחור, לבן שבור, נייבי ותכלת חיוור,  המוארת באדום מנדריני ומשמש זוהר בגזרות אורבניות ועדכניות המשתלבת עם הטרנדים אך יחד עם זאת, מאפשרת יצירת מראה אינדיבידואלי תוך כדי התאמה למצבים המשתנים. הקוים נקיים ונטולי מאמץ ועשירים בכוריאוגרפיה של דפוסי אבסטרקט דו מימדיים ומשחקי תלת מימד, בשילובים של קיפול ופליסה צבעוניים, המקופדים בטקסטיל ובגזרות אותנטיות המתחברות לאקלים, ולגוף הישראלי.

 קולקציית הנדוניה: השראה פרטית של מעצבות סטודיו הנשים לקיץ הקרוב  המספרת סיפור של תום, והתרפקות נוסטלגית אל עבר אוטופי  עם פלטה רב גונית של לבן ושמנת אלייה חוברים מרקמים, טקסטורות ובדים, ברבדים, שקיפויות וגזרות המשקפות אופטימיות רוך ותום. בקולקצייה ניתן למצוא: שמלת תחרה בגזרת חולצה רחבה עם מותן נמוכה באורך מקסי ושרוול ארוך, שמלת קומבניזון עם רקמות וחתכי “Cut Out”, שמלה קטנה לבנה מבד כותנה בשילוב תחרות דמויות אריחים עגולים בחזית, מגוון חולצות שיפון רקומות בהשראת תחרות,  סנדלי עור שטוחות עם סולית טריקולור ספורטיבית בצבעי לבן וקוניאק,  סנדלי עור שטוחות בעלות סוליית חבל קלועה בצבע קוניאק,  תיקי מעטפה עם ידית קלועה בשילובי צבע של לבן וקוניאק.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך