מסע בזמן עם קולקציית חורף 2015 של “קסידי בוטיק”

רעיה קרויטורו ואלונה כהן המעצבות המוכשרות של “קסידי בוטיק” ממשיכות כהרגלן את המסורת ומביאות לידי ביטוי את הכישרון שלהם בקולקציית חורף, מרהיבה עשירה ומלאת הניגודים המעניינים בהשראת הנוודים חסרי הזמן והבית במסעותייהם לעבר, הווה ולעתיד.

 

 

הקולקצייה משופעת מאקלקטיות ואורבניות הנלקחו מהשפעות של אלמנטים ממסעות מסביב לעולם בשילוב של המינימליזם של שנת ה- 60 והתחייה של המודרניזציה, העכשווית שניתן לראות בהם אלמנטים ארכיטקטוניים של מדע בדיוני בתחכום וצבעוניות של טון לטון על בדים בטכנולוגיה גבוהה, בשילוב של חומרים מהטבע.

 

 

החומרים בבגדים הם במשקל נוצה, מניילון בפריטים לא צפויים כגון: מעילי פוך שמגיעים עד הברך, מבדים נפחיים ,דו צדדים ,קווילטים במגע טבעי, מעילים שעירים, מכנסי קווילט וטופים מנופחים באפקטים ב- 3D בבדים טכנולוגיים או שילוב של מרקמים של בדים שונים שיוצרים את המראה העתידני, במעילי אופנועים קשוחים ביותר.

 

 

 

הצבעים הם  חגיגה של ניגודים מצד אחדצ בעי האדמה הטבעיים צבעוניות של חומים בשילוב צבעי עור, כאמל, זית, אופ-וויט, בורדו, אפור על גווניו בקונטרסטיות מודרנית של צבעוניות עזה, עם צבעים מהעולם הטכנולוגי כגון :כחול אלקטריק, צהוב זרחני אדום עז  וירוק.

 

 

הסריגים בקולקצייה כוללים וכמובן פונצ’ו גדולים ושכמיות עשירות ומכנסי אוברסייז מסריג. הנראים כאילו נסרגו בעבודות יד בחוטים בטקסטורה מתחלפת בשילוב של רצועות פרווה, שמזכירים טקסטורות מהטבע. 

לוק של הספייס קאובוי, קצת מערב פרוע,שימוש  בפרנזים ואלמנטים אתנו אינדיאנים הבא לביטוי בקולקציה בבדים אותנטיים ופריטים על זמנים עם לוק פולקלוריסטים של סריגים עם טקסטורות במראה שכבות צלליות א-סימטריות ופרנזים עם שיק דנדי, פריטים שקל ללבוש וקלים לטיפול,באיכות גבוהה מאד.

 

 

 

 

המוטו חופש ללא גבולות כל יום בוחנים את הקצה, בא לידי ביטוי בשילובי בדים לא סטנדרטים, כביסות ושטיפות בעבודות יד, אשר נותנים תחכום למראה עירוני במעיל פרקה עם כיסים גדולים עם בטנת פרווה (סינטטי) בצביעה ייחודית עם מראה USED.

סניפי “בוטיק קסידי”, פרושים בכל הארץ מאילת בקניון מול הים, תל-אביב נמל תל אביב, באר שבע קניון הנגב, הרצליה קניון ארנה, קניון קרית ביאליק, טבריה בקניון ביג, חיפה חוצות המפרץ ועוד.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך