שבוע האופנה במילאנו אביב-קייץ 2016: דולצ’ה וגבאנה בשיר אהבה יפיפיה לאיטליה

לקולקציית אביב-קיץ 2016 של DOLCE & GABBANA שנערכה לפני ימים ספורים במסגרת שבוע האופנה במילאנו, מגיעים כל הסופרלטיבים: מרהיבה ביופייה, מדהימה ומהממת. הקולקציה היא שיר אהבה והלל לאיטליה של צמד המעצבים המוכשרים דומניקו דולצ’ה וסטפאנו גבאנה, שהזכירו לי באמצעות הקולקצייה, מדוע אני כל כך אוהבת ומתחברת לאיטליה החושנית, היפייפיה, הראותניות, הססגונית ומלאת החיים… 

 

השראות הקולקציה לקוחות מכל מה שאיטליה מייצגת ומכל מה שיש לה להציע הן בתרבות, באומנות ובהיסטוריה העשירה של איטליה. מסלול התצוגה הוסב לרחוב איטלקי טיפוסי, תוסס ומלא חיים עם דוכני פירות וירקות כשעל המסלול מטופפות בנונשלנטיות חושנית הדוגמניות כשבין  קניית פרי לבין שופינג בבוטיק של “דולצ’ה וגבאנה” הן עושות סלפי לעצמן. אורחי התצוגה נסחפו עם סצינת הרחוב האותנטית ושכחו לרגע שהם נמצאים ב”שבוע האפנה במילאנו”.

 סלוגן קולקציית אביב-קייץ 2016 של דולצ’ה גבאנה”איטליה זו אהבה”, מודפס בואריציות שונות, על פריטים רבים מהקולקצייה, הדפסים ועיצובים של מונומנטים היסטוריים כמו “הפנתאון הרומי” “הקוליסאום”, “מגדל פיזה”,  “דויד” של מיכאל אנג’לו, נופי שדות החמניות, הפרג והקמומיל בטוסקנה, דומיננטים מאד על הדפסי הבדים, עיצובי הבדים הבגדים ואביזרי האפנה.   

באמצעות קולקציית אביב קייץ 2016 המרהיבה, הצליחו דומניקו דולצ’ה וסטפאנו גבאנה “DOLCE & GABBANA” לשכנע ולסחוף אותנו יחד איתם באהבתם הגדולה לאיטליה.

קרדיט תמונות: אתר DOLCE & GABBANA 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך