מוצרי חדשים לחודשי החגים.

חברת אס. סי ג’ונסון המייבאת ומשווקת בישראל את מוצרי דאק, משיקה בישראל מוצר חדשני, מסדרת הדגל של המותג הבינלאומי DUCK (דאק) עם פורמולה מתקדמת בתוספת אקונומיקה מקציפה בשני ניחוחות מוכרים ואהובים של דאק ניחוח לבנדר וניחוח ים, שיצטרף לעוד כ-18 מוצרי דאק המוצעים כיום.

ההבטחה: מעכשיו הכל במוצר אחד, מוצר הניקוי דאק עם האקונומיקה המקציפה הופך את משימת ניקוי השירותים לקלה ויעילה יותר. אין צורך לשלב כמה חומרים כדי לקבל תחושת ניקיון מושלמת.הפורמולה המשולבת במרקם ג’ל, מקציפה, מלבינה, שומרת על האסלה מנצנצת ומבריקה, מנטרלת ריחות,  בעלת יכולת השמדה של 99.9% חיידקים ובקטריות, מנקה ומחטאת ביעילות ומותירה ניחוח בישום מרענן.

לדברי רוית קלוד מנכ”לית חברת אס. סי ג’ונסון, המייבאת ומשווקת לישראל את DUCK: “קטגוריית השירותים מציגה קיטון כספי של כ-4% ב-12 החודשים האחרונים ובתוכה סגמנט נוזל ניקוי האסלות יורד בכ-2%, ולפי הערכות, הסיבה לקיטון בקטגוריית ניקוי השירותים היא שימוש גדל באקונומיקה כפעולה משלימה לניקוי השירותים.

מחיר: 12.90 ₪ ליחידה.

כמיפל משיקה את BBF בי בי אף,  תרסיס שמנים ארומתיים המנטרל ולוכד ריחות רעים באסלה Toilet de Toilete אם בעבר הייתם רגילים מיד עם קימתכם מהאסלה, לרסס לחלל החדר מטהר אוויר ריחני בתקווה שזה יצליח להשתלט על הריח הרע ואף ימנע קוקטייל ריחני רע יותר לא עוד מעתה, פשוט מרססים לאסלה ויושבים.

 ניחוחות: לבנדר וניל עם נגיעות לימון, למון גראס עם נגיעות המבוססים שמנים ארומתיים הפועלים ליצירת שכבה חוסמת של נידוף ריחות רעים מהאסלה אל חלל חדר השירותים.

ההבטחה: הסדרה אינה משאירה בחלל החדר כל סימן מסגיר שביקרתם בו. התרסיסים פועלים תוך כדי יצירת מצע חוסם של שמנים ארומתיים ריחניים ונעימים על המים באסלה, ואלה פועלים לניטרול ניחוחות רעים מהאסלה ומחוצה לה. שמנים בעלי ארומה עוצמתית המוכרים מעולם הספא מוצעים בארבעה ניחוחות ובשילובים שונים, שזכו לשמות הקשורים לחדר השירותים: התרסיסים עוצבו כבקבוקונים שחורים דקורטיבים המזכירים את עולם הפרפומריה והם נוחים לנשיאה בתיק האישי.

אופן השימוש: מנערים היטב ומתיזים ממרחק של 5 ס”מ 4-5 פעמים מהתרסיס ישירות על קו המים באסלה. כעת אפשר לשבת ושכבת השמנים הארומתים מוכנה לנטרול ולכידת הריחות הרעים.

מחיר:  35 שקל.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך