מראות איפור ושיער מסקרנים לחג פורים 2018.

משנכנס אדר מרבים בשמחה..   חג הפורים הוא אולי החג הכיף והשמח ביותר בשנה, בו באמצעות אקססורי בודד או תחפושת שלמה, ניתן לשכוח ליום אחד את כל צרות החיים וליהנות כמו ילדים ולהמציא סיפור חדש על עצמנו, לפחות לכמה שעות היא אחת ההנאות הגדולות ביותר שחג פורים החג האהוב ביותר בקרב ילדים ומבוגרים מאפשר לנו. קיבצנו עבורכם כמה רעיונות  למראות השיער, והאיפור המובילים לחג פורים 2018.

מעצבי השיער של המותגים יצרו שני מראות שיער של TRESemme ו- TONI & GUY, שכל אחת יכולה לאמץ בבית, וכך ליצור מראה מרשים ותחפושת כיפית לפורים הקרוב.

מיני מאוס: מעצבי השיער של המותג TRESemme יצרו מראה שיער בהשראת מיני מאוס. מיני, היא אחת הדמויות הנכונות ל-2018 שאף זכתה בפתח השנה לקבל כוכב משלה בשדרת הכוכבים בהוליווד.

את אוזני מיני יצרו מעצבי השיער של TRESemme באמצעות המון שמפו יבש שמעניק טקסטורה לשיער ולכן קל לעבד אותו לגולגולים ענקיים שיראו כמו אוזניים. למראה מעניין גם מאחור, ניתן לקלוע צמות שיתחברו ל”אוזניים”. השלבים המלאים:

חלקי את השיער לזיג זג בעזרת מסרק דק

צרי שתי קוקיות ורססי אותן בהמון שמפו יבש ליצירת טקסטורה נפוחה. ניתן לעטר עם צמות שקולעים מהעורף ומחברים בסיכה לתוך הגולגול.

סרקי כל “אוזן” כלפי מטה ליצירת נפח.

ליצירת “אוזן” צר גולגול נפוח, סגרי בסיכה והוסיפי פפיון.

לוחמת יפנית: מעצבי השיער של המותג TONI&GUY יצרו מראה שיער בהשראה גיישות ולוחמים סמוראים.

הטאץ’ העדכני למראה היפני המוכר נוצר באמצעות חלוקה נכונה של השיער לגולגול שקל ליצור באמצעות גומייה פשוטה, והשארת שתי קווצות שיער מצידי הפנים.

כדי ליצור את המראה הנכון, חשוב מאוד להחליק את השיער לפני העיצוב בפן או מחליק לאחר חפיפה ושימוש במסיכה שמעניקה מראה חלק ובוהק לשיער.

לטוטאל לוק יפני, לבשי קימונו או טופ משי, התאפרי במינימליזם והדגישי את העיניים באייליינר ליצירת מראה מלוכסן. אנחנו הוספנו באמצעות שפתון, נקודות אדומות בפנים העפעפיים ליצירת מראה מעניין. עטרי את השיער בצ’ופסטיקס פשוטים צבועים בלק בצבע בוהק לבחירתך.

חברת האיפור IL MAKIAGE מציעה טיפים ליצירת מראה איפור בובתי פורצלני, בהשראת דמות מלכת הדמדומים:

תחילה מניחים על הפנים מייק אפ BFF בגימור משי בשכבה עדינה. במקום שימוש בפודרה, יש להשתמש בשימר מינראלי אפוי בגוון בהיר, Halo להשגת מראה עור חלק וזוהר.

את הגבות יש למלא ולעצב באמצעות מסקרה לגבות HYPNOTIZE למראה גבות מלאות ומודגשות.

את העיניים המעושנות משיגים באמצעות שימוש בצלליות בגווני דיאנה וג’נט. ניתן להרטיב את הצלליות מעט לפני השימוש, על מנת להעצים את הצבע והברק.

יש ליצור פס איילינר בעזרת איילינר ג’ל שחור ומברשת איילינר 162, ולטשטש באמצעות מברשת טשטוש ליצירת אפקט רך.

מדגישים את הריסים העליונים והתחתונים בשכבות של מסקרה ICON למראה עשיר, מופרד ודרמטי. ניתן להוסיף ריסים מלאכותיים, בודדים או מלאים כדי להעצים את אפקט הדרמה.

להשלמת המראה, מצלילים את הלחיים באמצעות ברונזר מינראלי אפוי Waka Waka, ומניחים סומק מינראלי אפוי בגוון אפרסק Pocker Face על תפוחי הלחיים.

לשפתיים חושניות במיוחד, מורחים את השפתיים בשפתון עמיד בגוון אדום עז Geisha.

חברת sacara מאפשרת גם השנה לכל אחת להמציא את הסטורי שלה בעזרת חגיגה של איפור צבעוני ואיכותי. אז בין אם תבחרי לכתוב את כל הסיפור (תחפושת ואיפור) או רק את חלקו (איפור בלבד) אנחנו מאמינים שהסטורי שלך יהיה הכי מעניין בסביבה.

גיבורת על: בכל אחת מאיתנו מסתתרת גיבורת על מיוחדת שרוצה לפרוץ החוצה.

יוצרים את הבסיס: על פנים נקיות מורחים פריימר לעמידות מקסימלית של האיפור, מייק אפ מאט  וקונסילר קרם לטשטוש כהויות, אדמומיות וכדומה. מפדרים בעדינות עם פודרה בתפזורת .

דואגים לרב מימדיות: על עצמות הלחיים מניחים ברונזר  ובצמוד אליו בטפיחות קלות שימר מספר 02 להארה. לחמימות אביבית מוסיפים סומק על הלחיים. אנחנו השתמשנו בסומק מספר 04.

METALICA פלטה בשישה גוונים מטאליים, מסדרת PARTY TIME של SACARA לפורים,

מעצימים את העיניים: על העפעף בעזרת סט מברשות איפור מקצועי של סקארה, מניחים בטפיחות צללית מטאלית בגוון זהב. לאחר מכן, תוחמים את הצללית בעזרת פרו ארטליינר מספר 03: בצמוד לקו הריסים ובקו הבננה בהשראה חתולית. מוסיפים תיחום עם הארטליינר גם בצמוד לקו הריסים התחתון, מורחים ג’ל לגבות בגוון 04 לקיבוע ומוסיפים ריסים בודדים בהדבקה לפי הצורך למראה פתוח וסקרני.

סט מברשות איפור מקצועי לפנים ולגוף של PARTY TIME, סדרת האיפור  לאיפור הפנים והגוף של SACARA לפורים. 

משקיעים בכתר: בעזרת עיפרון חידוד לתיחום העיניים מספר 22 שחור, משרטטים משולש הפוך (בהתאם לתמונה) וצובעים את חלקו הפנימי בעזרת מברשת רחבה מתוך סט מברשות איפור מקצועי של סקארה וצללית מטאלית כסופה בהתאם להוראות השימוש.

מבדלים את הלוק: בהתאם לתמונות, בעזרת מברשת מסט מברשות איפור מקצועי של סקארה וצללית שחורה, משרטטים את תווי הפנים הייחודיים, כולל את אזור השפתיים .

מדגישים את השפתיים: בשלב הראשון ממלאים אותן עם תוחם שפתיים אדום מספר 10 ומעצימים את הגוון בעזרת ליפסטיי אדום מספר 04.

לסיום: מוסיפים נגיעות של בודי ארט לבן בשפתיים, באף ובסנטר.

טיפ: השתמשי במקבע איפור של SACARA לשמירה על עמידות לאורך זמן.

ליצן: הדמות שאף חג פורים איננו שלם בלעדיה. הטוויסט שלנו- ליצן אומנותי בהשראת פריז של שנות העשרים והשלושים.

יוצרים את הבסיס: על פנים נקיות מורחים בעזרת מברשת לחה מסט מברשות איפור מקצועי של סקארה, את המייק אפ הלבן. מסיימים בקיבוע על ידי הנחה של פודרה בגוון 100.

תוחמים את העיניים: על כל העפעף מורחים צללית מטאלית שחורה למראה מעושן דומיננטי. להדגשה תוחמים את כל מסגרת העין בעזרת עיפרון חידוד שחור מספר 22 ומסיימים בשכבה נדיבה של מסקרה GOLD.

 מייק אפ לבן של PARTY TIME סדרת האיפור  לאיפור הפנים והגוף של SACARA לפורים. 

מוסיפים נגיעות של אדום: על השפתיים מורחים ליפסטיי מספר 4 ובעזרת תוחם שפתיים אדום מספר 4, משרטטים את הקווים בהתאם לציור.

בתולת ים: גם אם שחייה הוא לא אחד מהכישרונות הגדולים שלך, מראה בת הים מצליח לשלב בין אלגנטיות לרעננות מתפרצת.

יוצרים את הבסיס: על פנים נקיות מורחים פריימר לעמידות מקסימלית של האיפור, מייק אפ מאט בגוון 04 וקונסילר קרם בגוון 03 לטשטוש כהויות, אדמומיות וכדומה. מפדרים בעדינות עם פודרה בתפזורת בגוון 100 ומסיימים במילוי והדגשת הגבות עם ג׳ל לגבות מספר 4.

מאפרים את העיניים: בעזרת מברשת לחה מסט מברשות איפור מקצועי של סקארה מניחים על כל העפעף צללית מטאלית ורודה ומוסיפים נגיעה של צללית מטאלית לבנה בצמוד לקו הריסים התחתון ובסמוך לגשר האף. להדגשה- מורחים מסקרה GOLD.

פלטת צבעי איפור מקצועית לפנים ולגוף, של PARTY TIME סדרת האיפור של SACARA לפורים. 

מציירים על הפנים: ליצירת השבלונה הייחודית מלבישים, על הפנים גרביון רשת ומניחים צלליות מטאליות בגווני סגול, לבן וכסף בהתאם לתמונה. בסיום שלב זה מסירים את הגרביון.

מדגישים את השפתיים: להשגת הגוון הייחודי מערבבים בכלי קטן ליפגלוס ג’וסי מספר 3, ליפגלוס ג’וסי מספר 10, צללית מטאלית לבנה וצללית מטאלית כסופה ומורחים בעזרת מברשת ייעודית מסט מברשות איפור מקצועי של סקארה על השפתיים.

טיפ: להשלמת המראה, שאלי את המוכרת שלנו על הציפורניים המלאכותיות בעיצוב בתולת ים.

חושקות להתחפש לבת הים או לאורסולה המכשפה הרעה? הטיפים לאיפור באדיבות המאפרת ובעלת סטודיו לאקדמיה לאיפור שלי לאון.

לאיפור של בת הים מומלץ להשתמש בצבעי מים אשר מאוד מאוד  נוחים כי יש פה סוג של ציור על הפנים.

יש להתחיל את בסיס האיפור בצביעת הפנים בצבע אחיד, לאחר מכן לעבור אל ההצללות והארות של הפנים כדי ליצור דמות תלת מימדית.

את העיטורים של באיפור של בת הים כדאי לעשות עם מכחול באותם הצבעים בשביל הדיוק ובמידה ורוצים לשדרג את הלוק, כמו בתמונה, אפשר להדביק אבנים קטנות עם דבק ריסים ונצנצים פשוט.

את העיניים יש לצייר בצבע מים שחור בשילוב אייליינר עמיד. העין היא אזור מאוד רגיש ולח ולכן עדיף להשתמש במוצר עמיד. מומלץ להדביק גם ריסים מלאכותיים.

בסיום מומלץ להשתמד נגיעות פודרה שקופה ולקבע את כל הטקסטורה שיצרנו על הפנים.

רעיוןנות לאיפור פורים של אמן האיפור בועז שטיין: 

 

שלל אקססוריז ופאות צבעוניות, שיגרמו גם לרציניים ביותר לחייך ולהשתטות ניתן למצוא במרכזי פתרונות השיער של “דורון פסקינו”, המתמחים במענה לפתרונות אסתטיים מקצועיים בתחום השיער, כגון תוספות, פאות, שזירות, החלקות וטיפולי ביוטי,

כדי להיכנס לאווירת החג ניתן למצוא פאות בצבעים משגעים ומשוגעים ובמגוון אורכים, המתאימות כהשלמה לתחפושת שלמה וגם לאלו שמספיק להם אקססורי אחד למבוגרים או לילדים.

להשיג במרכזי פתרונות השיער “דורון פסקינו”, ז’בוטינסקי 90 ר”ג וקינג ג’ורג’ 53, ת”א.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך