טיפול בכינים בחופש גדול

כינים בקיץ הן הדרך של הגננות והמורות לגרום לכן להתגעגע אליהן, אבל אין מה לעשות, עכשיו אתן בתפקיד: שימו עין על כל גירוד קטן, הדריכו את הילדים להימנע ממגע ראש בראש, טפלו בזמן וביסודיות גם בכינים וגם בביצים. 

כינה תמיד מופיעה ברגע הכי לא מתאים. בעצם, שמעת פעם אמא אומרת: “אוי, גיליתי כינה בראש של הילדה. זה מה זה מתאים לי היום” ?

כינים ממש לא טובעות בבריכה. גם הכלור לא בדיוק מזיז להן. האמת היא שגם הן מחכות לחופש רק כדי לעבור מראש לראש בזמן ההשתוללויות ובזמן שימוש משותף במגבת, חלוק או כובע ים. (אז למה שלא תציידו כל ילד בציוד משלו ותבקשו ממש יפה לא לשתף בו?.

אין צדק בעולם. דווקא הילדים הטובים, אלה שמשאילים במלתחה את המסרק לחבר, יחזרו הביתה עם בונוס קטן על המסרק. כדי לוודא שהמברשות והמסרקים נקיים מכינים ומביצי כינים, השרו אותם במים חמים (כ-60 מעלות) למשך 10 דקות לפחות. את הקוקיות, הכובעים ואביזרי השיער שלא ניתן לכבס כדאי לאטום בשקית ניילון למשך יומיים.

כשהבת שלך וחברה מסרקות אחת את השנייה, זהו רק סימן עבורך גם להכין את המסרק (זה הצפוף, שאת כל כך “אוהבת”). מתוקות. ואל תשכחי לשלוח אותה לקייטנה עם שיער אסוף.

 

 

אין על מסיבת פיג’מות, אבל אם גירודי ראש הם חלק מהבילוי, מומלץ לסיים אותה בטיפול נגד הכינים וביצי הכינים, בהחלפת כל המצעים והמגבות ובכיבוסם ב-60 מעלות.

לא אמרנו שזאת המסיבה שלך, נכון?

כשהוא מגרד בראש, לך בא לתלוש את השיער. הכינים אוהבות להטיל את ביציהן באזורים החמים בראש, אז כדי לאתר אותן כדאי לשים לב במיוחד לאזור העורף ומאחורי האוזניים. כדאי אפילו להשתמש בזכוכית מגדלת.סנונית  אחת אולי לא מבשרת את בוא האביב, אבל ביצה אחת…

כדאי לך לבחור במוצר נגד כינים שמשמיד גם את ביצי הכינים, אחרת ביצים חדשות יבקעו  כשבוע אחרי הטיפול ותמצאי את עצמך בסאגה ארוכה ובצורך בעוד טיפולים.

כששולחים אותך לברר עם אמא של חברה איך זה שהשניצל שלה כל כך יותר טעים משלך, תנצלי את השיחה ותקבעי איתה טיפול כינים לאותו יום. זה ימנע אולי הדבקות חוזרות.

לפי חוק מרפי את הכינה הבאה תגלו דקה לפני שאתם יוצאים מהבית לאירוע חשוב. אמא של מרפי הייתה ממליצה לך במקרה כזה (או כשהגירוד המוכר מתחיל דקה לפני השינה) לעשות טיפול זריז “על יבש”.

 סדרת מוצרי “הדרין” נועדה לטפל בבעית הכינים והוכיחה יעילות גבוה בהשמדת כינים ובביצי כינים:

הדרין ONCE  ̶  יעילות גבוהה ומוכחת בהשמדת כינים וביצי כינים, לרוב בטיפול יחיד, מבלי הצורך לחזור על הפעולה לאחר 7 ימים. ללא חומרי הדברה, ידידותי לעור ומתאים לשימוש כבר מגיל 6 חודשים, ג’ל הדרין ONCE בבקבוק  ̶  מתאים במיוחד לשיער קצר עד בינוני, הדרין ONCE בתרסיס  ̶  מתאים במיוחד לשיער ארוך ו/או מתולתל, מוס הדרין & גו, ללא שטיפה מיידית  ̶  ל”מקרי חירום” ולסרבני חפיפות  ̶  רק להתיז, למרוח ולהמשיך בשיגרה (צריך להיות לפחות 8 שעות על הראש). מחיר: כ- 80 שקלים  

מידע נוסף על סדרת הדרין ניתן למצוא באתר www.hedrin.co.il ניתן להשיג את מוצרי הדרין בפארמים, בבתי המרקחת הפרטיים, בבתי המרקחת של קופות החולים ובבתי המרקחת הדיגיטליים.

 

 

 

 

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך