מותג כלי הבישול והאפיה “פיירקס” חוגג 100 שנים

Pyrex חוגג 100 שנים של עכשוויות  ומשיק אסטרטגיה שיווקית חדשה: ‘לא רק זכוכית’ אלא סדרות כלי בישול ואפיה לתנור ומעל הכיריים המציגות חדשנות טכנולוגית ועיצובית שעשויות מחומרים חדשים המרחיבים את תחום פעילותו של המותג ומחזקים את אחיזתו בשוק כלי הבישול והאפיה.


למן ההתחלה הצנועה בשנת 1915 ולאורך 100 השנים האחרונות זוכה המותג Pyrex לאמונם של מיליוני בשלנים ברחבי תבל. שנת 2015, שנת המאה של המותג, מהווה נקודת ציון חשובה נוספת בהיסטוריה של Pyrex.  גם בשנת זו מהווה החדשנות מילת מפתח בלקסיקון של המותג,  לצד מוצרי המורשת והאייקונים החזקים שלו  כדי  להבטיח  שרגעי הבישול בבית יישארו גדולים ומהנים. כבר בשנותיו הראשונות פיתח המותג מוצרי זכוכית בורוסיליקט, זכוכית איכותית ועמידה בפני חום קיצוני ובפני זעזועים תרמיים, על מנת לתת פתרון לצרכים משותפים של מטבחים במשקי בית רבים.

לאורך השנים הפך המותג  Pyrex לשם גנרי לכלי זכוכית לבישול ואפיה וחברות רבות מנצלות זאת ל מנת להפיץ בשווקים מוצרי זכוכית שאינם פיירקס תחת השם הגנרי. לקראת שנת המאה של המותג ובעקבות רכישתה של פעילות המותג בצרפת על ידי חברת האחזקות האמריקאית אורורה, מושקת אסטרטגיה חדשה, תחת הכותרת ‘לא רק זכוכית’, במסגרתה יושקו סדרות חדשות של כלי בישול ואפיה לתנור ומעל הכיריים המציגות חדשנות טכנולוגית ועיצובית שעשויות מחומרים חדשים המרחיבים את תחום פעילותו של המותג ומחזקים את אחיזתו בשוק כלי הבישול והאפיה ברחבי העולם.

בין החידושים המושקים: Asimetria של Pyrex: סדרה חדשה  של תבניות ומגשי אפייה פונקציונאליים ומעוצבים, עשויים מפלדה פחמנית, חומר קל משקל, יציב ועמיד שמפזר חום באופן שווה. ציפוי הנון-סטיק והטקסטורה המיוחדת של תחתית מוצרי הסדרה מאפשרים שחרור קל של המנה מהתבנית וניקוי קל של זו האחרונה, תוך התאמה לתקנים הקשורים במזון.  תבניות הסדרה מצוידות בידית אחיזה XL, ידית ארגונומית רחבה לאחיזה בטוחה ובנוסף בידית אחיזה קטנה יותר לבטיחות אחיזה מקסימלית.

ESSENCE: סדרת כלי בישול הכוללת סירים ומחבתות מסוגים שונים. הסדרה עשויה מאלומיניום, בעלת עיצוב עכשווי  ומצוידת במכסים עשויים מזכוכית הבור וסיליקט המפורסמת של פיירקס.

ATTRACTION: סדרה חדשה של כלי בישול הכוללת סירים ומחבתות מסוגים שונים. הסדרה עשויה מאלומיניום יצוק ומצוידת בנוסף על שתי ידיות  אחיזה נוחות בידית מגנטית נשלפת, פטנט בלעדי של החברה. בנוסף מצוידת הסדרה בציפוי נון סטיק חדשני ומחוזק. הסדרה מיועדת גם להגשה לשולחן בשל עיצובה הייחודי.

optimum:סדרה חדשה של תבניות אפיה ובישול לתנור עשויה זכוכית בורוסיליקט, הזכוכית העמידה והאיכותית המזוהה עם מוצרי החברה מזה 100 שנה. לראשונה מאז היווסדו של המותג  בשנת 1915 מוצגות תבניות עמוקות יותר ובעלות ידיות אחיזה רחבות יותר ונוחות במיוחד לנשיאה.

מוצרים אלו מושקים בישראל במקביל להיותם מושקים בעולם בנוסף משיק PYREX בעולם כחמישים מוצרים חדשים ומפתיעים. 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך