ברוויל” משיקה מכשירים חדשים”

אומלט מפנק כמו בבית קפה צרפתי, ופל בלגי ופיצה מעולה, דקה ופריכה כמו בתנור לבנים וכל אלה במכשירים החדשים של והחדשניים של  ‘Breville’ שבהם גם  תוכלו לבשל ולהכין מטעמי חורף, מפנקים וכל זאת מבלי לצאת מהבית.


 

 

אומלטיה – מכשיר ייחודי – חשמלי, להכנת אומלט מדגם bom-100
מכשיר מושלם להכנת אומלטים מפנקים, עם מנגנון הפעלה בעוצמה של  1000 וולט וציפוי מיוחד למניעת הידבקות שגם קל לניקוי. במכשיר שקעים עמוקים שיכולים להכיל 2 אומלטים נפרדים, במילויים שונים. השקעים הקעורים גורמים לבלילה להתנפח וכך מתקבל אומלט עשיר ופריך. מחיר: 260 שקלים.

 

מכשיר פיצה בטכנולוגיה של תנור לבנים
בעל גופי חימום עליונים ותחתונים, המחממים את אבן התנור ל- 350 מעלות. יש בו גם חלון בקרה, המיועד לצפייה בהתקדמות תהליך האפייה. אפשר להכין בעזרתו פיצה עם בצק דק והתוצאה תהיה מפתיעה: פיצה פריכה ומעולה, ממש כמו בפיצרייה אמיתית. מחיר: 1,050 שקל.

מכשיר להכנת ופל בלגי
המכשיר מחשב אוטומטית את זמן ההכנה, עד לקבלת הוופלים בדרגת הפריכות הרצויה. יש בו 4 תוכניות הכנה שונות, ל-4 דרגות פריכות. סביב גוף החימום יש שוליים רחבים ועמוקים, המונעים נזילת בלילה עודפת. המכשיר נמכר בשתי גרסאות: להכנת 2 ופלים בו זמנית, או להכנת 4 ופלים.
מחירים: מכשיר להכנת 2 ופלים: 1,490 שקל. מכשיר להכנת 4 ופלים: 1,800 שקל.

חברת ‘Breville’ האוסטרלית בעלת ותק של 82 שנה בענף. היא נוסדה בשנת 1932 מאז ועד היום מוצריה משווקים בהצלחה רבה לכל רחבי העולם.  ‘Breville’ פיתחה והמציאה את טוסטר הסנדוויץ’, הבלנדר ומעבד המזון במטרה להקל על עבודות המטבח השונות. ‘Breville’ זוכת פרסי תעשייה ועיצוב מוצרי חשמל בתחרויות בינלאומיות ובין החברות המובילות בסקרי שוק הנערכים ע”י עיתונים ומגזינים מובילים בעולם.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך