מותג הקוסמטיקה הישראלי GIGI – נכנס לשוק הדרום קוריאני.

GIGI (ג’יג’י),  מותג הקוסמטיקה המקצועי המוביל בישראל מרחיב את פעילותו בעולם  ונכנס בימים אלה לראשונה לשוק הדרום קוריאני. בכך תצטרף קוריאה למדינות רבות  בעולם המשווקים את מוצרי מעבדות GIGI.

הכניסה לשוק הדרום קוריאני נעשתה לאחר עבודת התאמה יסודית ומותאמת לפי דרישות והעדפות הקהל המקומי. החברה שמה דגש על האקלים ושגרת הטיפוח של קהל היעד ולפי זה התאימה את המוצרים שיימכרו במדינה בכדי לתת לצרכנים את המענה הטוב ביותר.

רון לנדאו , מנכ”ל ובעלים חברת GIGI מעבדות קוסמטיקה: “אנו מודים לכל החברים והשותפים לדרך הארוכה שעזרו לנו להוביל, לצמוח ולהפוך למותג הקוסמטיקה המוביל בישראל. התפתחות המותג בעולם מספרת את סיפורו בצורה הטובה ביותר ומשקפת את הדרך הארוכה והמוצלחת שעברנו. כעת אנו עומדים בפני 3 יעדים, ביניהם כניסה לשוק הדרום קוריאני לראשונה, השקת סדרות מוצרים עם טכנולוגיות חדשניות, הנותנות מענה לביקוש ההולך וגובר למוצרים ייחודיים והאתגר הגדול ביותר הוא להמשיך לחדש ולהוביל גם בשנים הבאות”.

חברת ” GIGI מעבדות קוסמטיקה” הינה חברת הקוסמטיקה המקצועית והמובילה בישראל. כחברה מובילה היא מתמחה  בפיתוח מוצרים מקצועיים, מוצרים לקוסמטיקאיות,  פיתוח מכשור מקצועי, הדרכות מקצועיות והפעלת סניפים בכל רחבי הארץ. רבים ממותגי החברה הפכו לאבני היסוד בשיטות הטיפול המקצועיות והאהובות על הקוסמטיקאיות והצרכנים הישראליים.”

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך