רוצה להיות צעירה לנצח? מדריך נבוכים לטיפולים קוסמטיים.

ענף הקוסמטיקה משתנה לעיתים קרובות ואין פלא שרבות מאתנו מרגישות מבולבלות על רקע האפשרויות שעל הפרק. אז איך מזהים את ההבדלים בין הטיפולים וכיצד בוחרים את השיטה המתאימה ביותר? הנה מדריך נבוכים לנשים בכל הגילאים.

טיפולי קוסמטיקה מיועדים לשפץ, לטפח ולהבריא את גוף האדם. הם מתאימים לנשים בגילאים שונים ואפשר לשלב אותם בשגרת טיפוח יום יומית על מנת להשיג מראה צעיר וחיוני. בתוך כך, יש סוגים שונים של טיפולים והיכרות עם ההבדלים ביניהם קריטית עבור מי שרוצה ליהנות מהיתרונות שלהם לטווח הקצר והארוך.

אחת הדרכים המהירות להשיג מימון לטיפול קוסמטי היא הלוואה שתוכל לעזור לכן לממן טיפולים קוסמטיים מעולים. התחרות בין חברות הקוסמטיקה והתקדמות טכנולוגית מרחיקת לכת תורמים לירידת מחירים, כמו גם מעלים את היעילות של הטיפולים הנפוצים. מצד שני, עדיין צריך לשים לב למאפיינים של כל טיפול ולוודא שהוא מתאים לצרכים שמוגדרים מראש.

בין הפנים לרגליים – כל מה שעובר על הגוף

הדרך הכי פשוטה להסביר על סוגים שונים של טיפולים קוסמטיים היא לחלק אותם לפי אזורים בגוף. טיפולי פנים למשל מתמקדים בהעלמת קמטים, בטיפול באקנה ופצעים, בטיפול ביובש בעור הפנים או במקרים מסוימים דווקא בעור שמן. אלו טיפולים שיגרמו לך להיראות צעירה יותר ויש אנשי מקצוע שממליצים עליהם גם לצרכים בריאותיים.

לשם השוואה, טיפולים בכפות הרגליים והידיים הם בעלי ערך קוסמטי מובהק. אלו טיפולים שמכונים “מניקור” או “פדיקור” בהתאמה ומטרתם להסב מראה אידיאלי גם לאזורים שבדרך כלל נזנחים מאחור במהלך שגרת הטיפוח היומית. בין היתר, הטיפולים בידיים וברגליים מתמקדים בבעיות עור ואפשר לשלב אותם עם מוצרי טיפוח מיוחדים.

סוג אחר לגמרי של טיפולים קוסמטיים נכלל תחת ההגדרה של הסרת שיער. אלו טיפולים לאזורים שונים בגוף ובהם הסרת שיער באמצעות שעווה, מכשירי לייזר, אינפרא אדום, IPL וכן הלאה. גם כאן שיטת הטיפול נבחרת לפי האזור שבו מעוניינים להתמקד ועל פי הדרישות המוגדרות על ידי המטופלת.

מהם טיפולים קוסמטיים שכוללים התערבות כירורגית?

הדור הבא של טיפולים קוסמטיים כבר מציע סוגים מסוימים של התערבות כירורגית. זה כולל למשל הצרת היקפים, שאיבת שומן והקפאת שומן ויש טיפולים מורכבים יותר שמשולבים בהליך בריאותי ותחת פיקוח של אנשי מקצוע מוסמכים.

מהעבר השני של הספקטרום נמצאים טיפולים קוסמטיים פשוטים ונגישים ובהם טיפולי עיצוב וטיפוח השיער. את הטיפולים האלה אפשר לסיים בתוך כמה שעות ספורות, הם זולים בהשוואה לניתוחים פלסטיים וניתן גם לגוון בעזרתם את השגרה השוחקת.

לסיכום, כדאי לכל אישה להכיר את האפשרויות השונות של טיפולים קוסמטיים. כך ניתן להתאים כל טיפול לאזור המבוקש בגוף ולהפיק מהם ערך אמיתי. בנוסף,  אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע ולהבין לעומק את פרוצדורת הטיפול.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך