שלא יראו כמה חם – כמה המלצות לשדרוג הלוק ברגע האחרון.

בסרטים הזיעה תמיד נוצצת בפתיינות, במציאות זה נראה כמו עיגולי הזיעה של דוד, המוכר השמן במכולת ליד הבית שלך. אז איך להסתיר שחם לך, כדי להיראות תמיד מיליון דולר בפגישות עסקיות, בדייטים רומנטיים ובמפגשים עם חברות? איך תוכלי להעמיד פנים שאת בכלל חיה באטמוספירה אחרת, אלגנטית וקרירה יותר?

בתיק שלך חייבים להיות כלי עזר למקרה חירום

בקיץ תשכחי מתיקים קטנים ואלגנטיים. זה לא אפשרי. כשבחוץ משתוללים כמעט ארבעים מעלות חום, את חייבת תיק גדול, שיאכלס את כל מה שאת תצטרכי כדי להשיל מעלייך את מראה ה”אני גוססת, תעזרו לי” למראה ה”אני אלגנטית ומתנשאת מעליכם, אנשים שחם להם”. אז מה כדאי לשמור בתיק?

מגבונים להסרת איפור, ומגבונים רגילים. אופציה להסרת איפור מהירה זו חובה, כי בכל זאת, אין סיכוי שהמסקרה שלך לא תימס מתישהו אל תהומות שקיות העיניים שלך, ותעניק לך את המראה העליז של סבתא שלך משנות השמונים. שנות השמונים שלה, כלומר. תמיד תחזיקי מראה ותבדקי מה מצב האיפור. הסומק מן הסתם ייעלם, האודם יתאדה, אבל איפור עיניים תמיד יימרח. מגבונים רגילים את תצטרכי כדי להעביר מדי פעם על עורך. במיוחד בבתי השחי, בצוואר ובמקומות בהם את מזיעה (לא נפרט פה, את יודעת לבד).

מברשת שיער – החשמל הסטטי של הגיהינום שנקרא חמסין גורם לשיער להזדקר בסגנון מאד לא מגניב. הקפידי לסרק ואף להשתמש בתרסיס אנטי סטטי.

איפור – ריענון האיפור מדי פעם יעזור לך להיראות כאילו את עדיין חיה.

דיאודורנט. לא צריך להסביר.

תרסיס מים לנתזה על הפנים. הטריק של הצרפתיות. יודעות לחיות טוב, אלה.

חולצה להחלפה – למקרה של כתמי זיעה לא נעימים.

הקפידי תמיד על בקבוק מים צמוד

אחד הדברים שעוזרים לעור להיראות טוב, הוא ריווי קבוע של הגוף במים. כשאת שותה היטב, את גם פחות סובלת מהחום. רכשי לך מחזיק בקבוקים שמשאיר את המים תמיד קרים, ותמלאי אותו בכל פעם במים קרים וטריים.

הגעת לאירוע? היצמדי לכוסית יין צוננת ואלגנטית

כשאת מגיעה לאירוע את יכולה להתנפל על הבשר ולהזיע בכל הגוף זיער בשר מלוחה, או שאת יכולה להיצמד לכוסית יין אלגנטית, לבן או אדום זה לא משנה העיקר שיוגש לך קר. ליד היין נגסי לך באיזה מתאבן קטן.

הימנעי מאוכל גדוש תבלינים

בקיץ לגוף יש נטייה לנדף את החום החוצה, ותבלינים נוטים להיות בעלי ריח לא נעים בתהליך הנידוף. נסי להיצמד, לפחות בשעות היום, לתפריט קליל של אוכל שאינו כבד מדי. לא קדירות של אוכל עשיר, אלא יותר מאפים, לביבות אפויות, ירקות מוקפצים. פחות מטוגן שמחמם את הגוף ויותר אפוי, שמקרר אותו. זה גם יותר בריא.

אמצי לך שמשייה

אם את לא מתביישת להיראות כמו הקשישות התימהוניות- אך-חכמות, אמצי לך שמשייה להגנה מהשמש, וצעדי איתה ברחוב. כן, זה נראה כמו מטרייה, וגם קצת כמו התמונות של הגיישות ביפן. אז מה? התוצאה היא שלכולם יהיה חם ורק לך יהיה צל נעים. את יכולה להחליף את השמשייה בכובע רחב, אבל זה עלול להרוס לך את התסרוקת… ומה שאת לא עושה, אל תשלבי את השמשייה ביחד עם הכובע. זה כבר טו מאץ’.

מאוורר קטן נייד

ברשת אקססורייז מוכרים כעת מאווררים אישיים קטנים, שלמרות שהם נראים כמו גימיק הם דווקא עושים אחלה רוח ומצליחים לצנן את הפנים היטב. קחי איתך בתיק מאווררון כזה, ואם חם לך פשוט שלפי אותו. אל תשכחי רק להטעין אותו מראש.

אספי את השיער

שיער אסוף מעלה את הטמפרטורה של הגוף ומרגישה כמו שמיכה על הכתפיים. אספי את השיער לקוקו גבוה, והרטיבי אותו מדי פעם באיזור המצח. זה גם ישמור על קו השיער שלא יהיו לך “שוונצים” וגם ירענן אותך מאד (שלא לדבר על זה שקוקו מותח את הפנים והעיניים מאד יפה).

אל תלכי עם בגדים מבד סינטטי

הבדים הסינטטיים אוגרים בתוכם חום ויוצרים כתמי זיעה מכוערים. בימים שאת יודעת שתצאי מהמשרד ותסתובבי בחוץ, הקפידי על בגדי פשתן בהירים ורחבים מעט, בשום אופן לא צמודים לגוף.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך