מותג הדרמו קוסמטיקה, LA ROCHE–POSAY מקים מתחם בריאות ייחודי בקניון רמת אביב.

היות ונשים חולמות על מראה עור פנים במרקם אחיד, חלק ובעיקר זוהר, אבל לא תמיד יודעות כיצד לעשות זאת, מותג הדרמו-קוסמטיקה הבינלאומי LA ROCHE–POSAY- לה רוש-פוזה המומלץ לעור רגיש יקים מתחם בריאות ייחודי לאבחון עור הפנים חינם בקניון רמת אביב ומזמין אצ נשות ישראל לחוויית טיפוח בינלאומית במסגרתו יעניקו אבחון עור באמצעות מכשור טכנולוגי חדשני ומתקדם וייעוץ לטיפוח העור ע”י צוות מקצועי בהתאמה אישית.

בימים אלו, יוקם מתחם בריאות ייחודי שיכלול צוות מקצועי ומיומן, מכשור מתקדם וחדשני, אשר יאבחן את מצב עור הפנים כגון: רמת הלחות, פיגמנטציה, מיצוק, קמטים, קופרוז, יובש, מצב נקבוביות וכד’ המכשיר החדשני יוכל לאבחן גם בעיות שאינם נראות על פני השטח אלא בשכבות העור העמוקות יותר.

המותג LA ROCHE POSE- לה רוש פוזה,  מוביל בשיקום וריפוי העור מאז 1974.

במשך למעלה מ–25 שנים מעבדות המחקר והפיתוח של המותג לה רוש-פוזה, מתמחות בטיפול עור ניזוק ושמות דגש גם על עור רגיש בעל צרכים מיוחדים. באמנה שנכתבה ביום הקמת המותג, מובטחות פורמולות בעלות סבילות גבוהה ומגוון מיוחד של מרקמים הנמצאים בלב סיפור ההצלחה הבינלאומי של המותג, ומסמלים יותר מכל את מחויבות לה רוש פוזה יותר לשיפור איכות החיים לבעלי עור רגיש.

כל מי שיגיע לאבחון עור הפנים יוכל ליהנות מטיפים ועצות לטיפוח העור בהתאמה אישית , כיצד להשיג עור פנים במרקם חלק, מה הטיפול היומיומי המומלץ, דוגמיות של המותג לה רוש פוזה ועוד. בנוסף, יעניקו הטבה ייחודית תינתן הנחה של 20% על כל מוצרי המותג לה רוש-פוזה בסופר פארם, סניף רמת אביב.

מתחם הבריאות יוצב בקניון רמת אביב בסמוך לסניף סופר-פארם, בימים ראשון – שלישי בתאריכים ה- 26.8 – 28.8 , בין השעות  21:00 – 09:00 – בקניון רמת אביב.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך