גלי חום בלילה, טיפים לשנת לילה איכותית, ללא הזעה.

השינויים ההורמונאליים המלווים את גיל המעבר, בפרט בשלבים המאוחרים יותר שלו גורמים לגלי חום וזיעה, משפיעים על איכות השינה ופוגעים בחיוניות אורח החיים ובמרקם ומראה עור הפנים, מותג הדרמו קוסמטיקה וישי מציע טיפים לגלי חום בלילה איך לא להזיע, להישאר רגועה ולישון שנת יופי איכותית.

5 העצות הבאות תסייענה לך להירגע ולישון את שנת היופי שלך ויעזרו לך להראות ולהרגיש רעננה ביום המחרת.

תדאגי שתהיה לך שתייה קרה ליד המיטה שלך כוס מים קרים או תה צמחים ליד המיטה תרגיע אותך כשאת מתעוררת ומרגישה חמה מידי. כדאי לך גם לשקול להניח ליד המיטה בקבוק תרסיס {ספריי} או מגבת לחה כדי לרענן את עורך אם את סובלת מהזעות לילה.

לבשי פיג’מה עשויה מבד טבעי, נושם אם את לובשת פיג’מה מבד סינטטי כמו פוליאסטר או לייקרה, תחליפי לבד טבעי, נושם יותר כמו כותנה אורגנית. בדים סינטטיים יכולים לאטום בתוכם את החום ולגרום לך לחוש אי נוחות, בעוד בדי כותנה או פשתן מרחיקים את הלחות ושומרים על טמפרטורת גוף תקינה.

לישון עם שמיכה קלה יותר ולשקול  להחליף את המצעים: חשוב שלא תשתמשי בהרבה שמיכות או בשמיכה עבה מידי אם את סובלת מגלי חום בלילה. אם את יכולה, מומלץ שתישני עם שמיכה קלה יותר. כדאי לך גם לשקול להחליף את המצעים שלך למצעים עשויים מבד טבעי כמו כותנה או פוך נוצות: הם יסייעו לך להישאר יבשה ובטמפרטורת גוף תקינה.

 

 

 הפורמולה המצננת, המרגיעה של נאובדיול  “קומפלקס משלים” מתמקדת  בבעיה של גלי חום ומעניק תחושה מידית ומתמשכת של רעננות והקלה מהחום, ומלבד טיפוח העור מאפשרת שינה איכותית.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך