טיפול ה”בודי טייט” בהשוואה לדיאטה וספורט

כשזה מגיע לירידה במשקל, נדמה שאנו לא בוחלים כמעט בשום אמצעי. מרעיבים את עצמנו עם כל מיני דיאטות מוזרות, נרשמים למכוני כושר וחוגים למיניהם, לא תמיד עם תוצאות של ממש, המחשבה על “קיצור דרך” בדמות ניתוח, אולי חולפת בראש, אבל נעלמת מיד מתוך מחשבה שלרדת שתי מידות במכנס לא ממש מהווה סיבה אמיתית לניתוח. אז מה עושים כאשר הדיאטה נתקעת? 

למרבה המזל, ההתקדמות המטאורית בתחום הרפואה האסתטית, הביאה לא מעט פתרונות פשוטים בדמות הליכים קלים ומדויקים המהווים אלטרנטיבה לניתוח פלסטי. אחד הפתרונות הללו הוא טיפול ה”בודי טייט”, הצובר פופולריות ותאוצה בשנים האחרונות. הטיפול, המבוצע בהצלחה מזה כ-5 שנים ברשת מרפאות פרופורציה,  הטיפול הינו הליך כירורגי זעיר פולשני, במהלכו ממיסים, שומן באזורים ממוקדים בעזרת חימום על ידי גלי רדיו.  

אבל האם באמת יש צורך בהתערבות רפואית רק בשביל כמה קילוגרמים? לא עדיף פשוט להקדיש מספר חודשים לדיאטה אינטנסיבית ולעסוק בפעילות גופנית באופן קבוע?

תהליך הבודי טייט ברשת מרפאות פרופורציה מאפשר להמיס שומן באזורים ממוקדים, אותם מצבורים עקשנים שפשוט לא יורדים כמו מותניים, בטן, סנטר כפול, ירכיים וישבן הליך יחסית פשוט וקצר טכנולוגיה מתקדמת- מלבד היתרון המידי של המסת השומן, מכשיר הבודי טייט מבצע גם חיטוב ומיצוק של העור באזור המטופל הטיפול אורך כשעה וחצי עד שהתוצאות הסופיות נראות והחסרונות שלו שנדרשת תקופת התאוששות שלמרות שהיא קצרה היא יכולה לגרור כאבים.

נכון שגם בפעילות ספורטיבית ניתן להגיע לתוצאות של גוף חטוב ומחוטב ואין ספק שיש בפעילות הספורטיבית יתרונות רבים כמו בריאות הגוף והנפש אך גוף חטוב בספורט הוא תהליך ממושך המצריך פעילות של לפחות 45 דקות, 3 פעמים בשבוע שיכולה לגרור כאבים ורק בשילוב עם דיאטה התוצאות ניכרות.

היתרונות של הבודי טייט באים לכסות על החסרונות של פעילות גופנית ולהיפך.  מה שאומר שהשניים למעשה די משלימים זה את זה.

העובדה כי הבודי טייט מעניק פתרון לנקודות שומן ספציפיות בגוף מאפשרת לו להוות הליך משלים לפעילות גופנית, אך לא במקום. למעשה, שמירה על תוצאות הבודי טייט כוללת עיסוק קבוע בפעילות גופנית ושמירה על תזונה נכונה.

הבודי טייט עוזר למקסם את תוצאות הדיאטה ומסייע לגוף להביא לידי ביטוי את כל המאמצים שהשקעתם בפעילות גופנית ובשמירה על תזונה מאוזנת ונכונה.

למידע נוסף על בודי טייט באתר פרופורציה

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך