מבצעים חמים לחודש נובמבר

 

סיומה של השנה האזרחית והצפייה לשנה האזרחית החדשה הפכה את חודש נובמבר בכל העולם וגם בישראל כחודש הסיילים והמבצעים השווים.

 

 

YVES SAINT LAURENT במארזים איפור וטיפוח יוקרתיים  הכוללים מוצרי איפור וטיפוח מסדרת פוראבר יות’ ליברייטור.

מארזי האיפור מכילים מסקרות, עיפרון עיניים בגודל מיוחד ומסיר איפור דו פאזי בגודל מיוחד. מחיר 202.00 ₪. מארז הטיפוח כולל: סרום יום 30 מ”ל, קרם פנים בגודל מיוחד וקרם עיניים בגודל מיוחד. מחיק 560.00 ₪. המבצע יתקיים בכל חודש נובמבר ועד גמר המלאי.

 

מותג האיפור , לוריאל פריז, משיק את מייקאפ אינפליבל  מאט, המגדיר מחדש את המונח “מאט”. אינפליבל מאט,מעניק כיסוי מושלם, ללא תחושת יובש במרקם גמיש וקליל שאינו מותיר תחושת “מסכה” על הפנים. עם פורמולה וטכנולוגיה חדשנית, הפועלת לניטרול מראה עור לא אחיד, עמום או בעל ברק שומני. מייקאפ אינפליבל מאט, במרקם נוזלי קליל (מים מהווים כשליש מהפורמולה)נמרח בקלות ועוטף את העור בניגוד למייקאפים הקונבנציונליים שהם בגימור מאט היוצרים מראה “עשוי” מאוד, באפקט של שכבה עבה על עור הפנים. בחודש נובמבר 2015 מייק אפ אינפליבל במחיר השקה מיוחד ב- 80 ₪ בלבד + שפתון עמיד אינפליבל ב- 120 ₪ בלבד. (חשוב לציין – המחיר לפני כל המבצעים ברשתות ועל דעתם).

אלטמן מציגה: שלישיית רוטס עם תיק איפור במתנה רוטס הינו תוסף תזונה המכיל ויטמינים, מינרלים בתוספת MSM וחומצות אמינו 
מיועד לנשים שרוצות מראה שיער בריא ומלא יותר נוסחת רוטס HR היא נוסחה מיוחדת של רכיבי תזונה לשיער שמכילה ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו ו-MSM לשיפור תזונת השיער,לעצירת הנשירה וזירוז הצמיחה. הנוסחה מותאמת לתנאי האקלים והתזונה בישראל.מכילה ברזל מסוג  FERROCHEL הנספג במלואו ואינו גורם לתופעות לוואי במערכת העיכול. מכילה אבץ מסוג OPTIZINS- נוסחת אבץ פטנטית, המאפשר ספיגה אופטימלית.

חלק גדול מנשירת השיער אצל נשים נעוץ בתזונה לקויה, ליתר דיוק חסר מצטבר של רכיבי תזונה ספציפיים החיוניים לשיער, לעור ולציפורניים. הפרת איזון תזונתי פוגע בחלקי גוף כמו שיער עור וציפורניים, חיוניות השיער אובדת והנשירה מתגברת. נשירת שיער מתאפיינת בסוגים שונים דוגמת:  נשירת שיער על רקע גנטי (התקרחות) ונשירת שיער כתוצאה מגורמים סביבתיים כגון: דיאטות לא מאוזנות, תופעות לוואי של תרופות, כתוצאה ממחלה או מצב קיצוני שבו היה נתון הגוף, לאחר מצבי מתח מתמשכים, מחלות שונות כגון:, סוכרת, אנמיה פעילות לקויה של בלוטת התריס, לאחר היריון או לאחר הפסקת גלולות נגד היריון.

מחיר לשלישייה: 179.90 שקלים, מחיר יחידה בודדת: 79.90 שקליםץ המארז המיוחד יימכר עד סוף חודש נובמבר או עד גמר המלאי , המוצר כשר פרווה.  

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך