חווית שופינג מרעננת ואחרת ב”ביג פאשן” אשדוד

מעוניינים לעשות שופינג  ב-“H&M”, “קסטרו”, “פוקס” ועוד מותגי אופנה מובילים ובין לבין, לעשות אתנחתא במתחמי המסעדות ובתי הקפה, או להנות ממבחר הסרטים המוקרנים בקומפלס בתי הקולנוע, באויר הפתוח ללא צפיפות לחץ וקלסטרופוביה?”קניון הביג פאשן”אשר נפתח לאחרונה באשדוד הוא המקום, בו חווית הקנייה, היא אכן חווית קניה ממשית ולא עוד קלישאה שניתן להגיד על קניוני הענק הגבוהים והאטומים הפרושים, לכל אורכה ורוחבה של הארץ.  זו הסיבה שקונספט מתחמי “הביג פאשן” כמו זה שנפתח לאחרונה באשדוד המשתרע על 60 דונם וחשוף לאויר הפתוח עם חוויות קניה מרעננת ומשחררת ומחזיר אותנו לימים הטובים, בהם השופינג היה כייפי ונעשה בעצלתיים, בניגוד ללחץ המעיק הקיים בקניונים הסגורים והבנויים לגובה הנבנים תחת כל עץ ושיח רענן בארצנו שגם כך חנוקה.

לאור הצלחת BIG FASHOIN נצרת, אשר נפתח לפני כארבע שנים, ולאור מגמת מתחמי האופנה ולייף סטייל הצוברת תאוצה בעולם, קונספט של BIG FASHION אשדוד המשתרע על 60 דונם והממוקם בכניסה הדרומית של העיר אשדוד, על דרך מנחם בגין, בסמוך לתחנת הרכבת,  מבוסס על המגמות העדכניות ביותר בתחום מרכזי הקניות  ומתחמי ה  LIFE STYLE בעולם ותוכנן על ידי משרד האדריכלים משה צור, כמרכז עיר עם שדרות רחוב פתוחות ומעוצבות, המאופיינת בתמהיל חנויות מגוון בדגש על אופנה, ולייף סטייל, מתחמי בילוי ומסעדות, קומפלקס בתי קולנוע, אזורי פעילות לילדים ולמשפחות, בריכות נוי אקולוגיות ושאר אטרקציות וחניון תת קרקעי ועיילי הכולל  2000 מקומות חנייה בחינם ונותן מענה כמרכז בילוי וקניות לכמיליון צרכנים הכוללים את תושבי אשדוד והסביבה.

ביג מרכזי קניות, הוקמה על ידי יהודה נפתלי, ועוסקת בהפעלת מרכזים מסחריים בישראל ובארה”ב. נכון לסוף הרבעון הראשון של 2013  מחזיקה ביג 43 נכסים מניבים בישראל ובארה”ב , 2 מרכזים מסחריים בפיתוח ו – 3 קרקעות. מרכזי הקניות של ביג הם בדרך כלל מרכזים מסחריים פתוחים חד קומתיים, המיועדים בעיקר לקניות, להבדיל מקניונים המיועדים לבילוי ולקניות. המרכזים ממוקמים, בדרך כלל, בסמוך לצירי תנועה ראשיים ומאפשרים גישה נוחה וחניה חופשית לרווחת קהל המבקרים. המרכזים המסחריים של קבוצת ביג בישראל פועלים כיום בתפוסה מלאה.

 

 

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך