רשת האופנה “יפו תל-אביב” מגיעה לתל אביב

 

 

“יפו תל-אביב” רשת האופנה שהקו המנחה אותה הם מחירים נוחים ונמוכים, הגיעה מהפריפריה לקניון עזריאלי  ברשת ניתן למצוא בגדים, נעליים ואביזרי אופנה משלימים לנשים ולצעירות תוך שהיא נותנת מענה מהיר ורחב היקף לכל מגמת אופנה וטרנד באופנה הבינלאומית והמקומית וכל זאת במחירים נוחים השווים לכל נפש. 

זוהי החנות התשיעית לרשת “יפו תל-אביב”, הנמצאת בבעלות פרטית של קבוצת אריה חדד. הרשת הוקמה במרץ 2012 וכוללת כיום 8 חנויות, כולן על שטחי מסחר גדולים מאד של 400-500 מ”ר בקרית שמונה, מעלות, עפולה, נתיבות, בית שאן, עכו, קרית אתא ונצרת. עד אמצע 2015 צפויות להיפתח 5 חנויות נוספות במרכז ובצפון הארץ.

מרבית הסחורה מגיעה מקניינות הנעשית בישראל, אירופה וסין. החברה מחזיקה גם סטודיו לעיצוב ובו צוות האחראי על קולקציות הבייסיק של הרשת, המעוצבות ומיוצרות בישראל. הקולקציה בחנויות מתחדשת במהלך כל העונה על בסיס יומי תחת הסלוגן “מה שתראו היום, לא תמצאו מחר”. בעוד הרשת מציעה גם אופנת גברים, החנות בתל אביב תציע בשלב זה פריטים לנשים בלבד.

 

מדיניות הרשת היא לא לקיים מבצעים ומכירות, לא במהלך העונה ולא בסופה, וזאת משום שהרשת מציעה את הפריטים במחירים הזולים ביותר כל העונה, כל השנה. מחירו של פריט ממוצע ברשת הוא 40 שקלים, וממוצע הקניה ללקוח עומד על כ-120 שקלים.

אריה חדד, בעלים ומנכ”ל “יפו תל-אביב”: “בימים בהם יוקר המחיה והדרישה לצדק החברתי הם הנושאים הבוערים, “יפו תל-אביב” מביאה את בשורת אופנת הלואו קוסט, כפי שעשינו בהצלחה בשלוש השנים האחרונות בפריפריה. אנחנו מציעים לקהל אופנה טרנדית וטובה במחירים חסרי תחרות, שאינם באים על חשבון חוויית הקניה. החנויות שלנו רחבות ידיים, מוארות ומעוצבות, צוות המוכרנים גדול ומנוסה והמחירים הם מחירי רצפה כל השנה. ציבור הלקוחות כבר הבין את הקונספט של הרשתות הגדולות, שמתחילות את העונה במחירים גבוהים וחותכות מחירים בחצי ויותר בסוף העונה. אצלנו תקבלו מחיר זול יותר גם ממחיר סוף העונה ברשתות הרגילות.   היכולת שלנו לספק חוויית קניה ברמה גבוהה, עם פריטי אופנה מובילים, לא מחייבת לתת להם תג מחיר יקר, ואנחנו מתחייבים לשמור על תמחור נמוך בהרבה מהשוק לאורך כל השנה”.

אריה חדד, יליד צפת, הוא איש עסקים ויזם אופנה עם ותק של 30 שנה. הקבוצה בבעלותו חולשת על רשתות אופנה ובוטיקים בצפון הארץ, בעיקר בערי הגליל. הקבוצה מעסיקה כיום כ-200 עובדים.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך