והפרזנטורית החדשה של PUPA היא השחקנית אניה בוקשטיין.

כבוד גדול לשחקנית ולזמרת אניה בוקשטיין, מותג האיפור האיטלקי PUPA בחר בה כפרזנטורית החברה, הקמפיין הראשון של אניה בוקשטיין עם PUPA, יעלה בערוצי הטלוויזיה בשבועות הקרובים מלווה בסלוגן PUPA MILANO. I’m falling in love.

קמפיין הפרסום הראשון של אניה בוקשטיין עם “PUPA”, ילווה בסלוגן PUPA MILANO. I’m falling in loveבו אניה בוקשטיין נכנסת לחלל אינסופי לכאורה בו מופיע פסנתר כנף שחור העומד על המים. אניה מנגנת על הפסנתר, תוך כדי המוסיקה המשתנה כך גם מראה האיפור והסטייל של אניה משתנה בין ארבעה מראות איפור של הטרנדים המובילים את השנה הקרובה 2019 ב PUPA: מראה הרוק גלאם, פופ גלאם, קלאסיק וסקסי.

הקמפיין הראשון של אניה בוקשטיין עם PUPA, יעלה בערוצי הטלוויזיה בשבועות הקרובים וכן בפעילות ענפה ברשתות החברתיות ובאתרי האינטרנט. כחלק מקונספט הקמפיין אניה בוקשטיין מלווה את הקמפיין בנגינה על פסנתר כנף שחור וענק העומד על מים, וכפי שהמוסיקה משתנה כך היא תשתנה ותציג את הטרנדים המובילים באיפור של PUPA לשנת 2019.

את הקמפיין מובילים חברת iconz by medio של שי אזאוי ובן דיאמנט ואיש הקריאייטיב מיקי תורג׳מן, הקמפיין מתוכנן לעלות בטלוויזיה, שילוט חוצות, ובדיגיטל. איפור נאור אפל ל PUPA.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך